Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Yeni Bölümde Neler Olacak?

Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı dizinin takipçilerini meraklandırdı. Yeni bölümden ipuçları elde etmek isteyenler Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragman videosuna büyük ilgi gösterdi.

 

Bu sezon hakkında dizinin takipçilerinin aklında kalan soru işaretleri yavaş yavaş cevaplanırken, bölümler ilerledikçe yeni sorular belirmeye başlıyor. İlk bölümde en çok merak edilen Jon Snow sorusu yanıtı buldu. Şimdi en çok merak edilen iki soru, Khaleesi Daenerys Targaryen'ın akıbetinin ne olacağı ve birbiri ardına ortaya çıkmaya başlayan Stark'ların yeniden güçlenip güçlenemeyeceği... Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı bir takım soruların yanıtları hakkında sizleri fikir sahibi edecektir fakat dizinin takipçileri yine yayını iple çekecekler. Haberimizin devamında Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanını bulabilir, dizide yaşananlar hakkında bilgi toplayabilirsiniz.
 
Game of Thrones 6. sezon 5. bölümde Stark'lar hakkında daha fazla detayla karşılaşacağız. Theon Greyjoy'un yardımıyla Bolton Ramsey'in elinden kaçmayı başaran, ardından karşısına çıkan engelleri de atlatmayı başaran Sansa Stark, Lord Petyr "Littlefinger" Baelish'in yanına ulaşmayı başarıyor. Öte yandan yeniden gözlerine kavuşan Arya'yı da yeni sürprizler bekliyor. Khaaleesi'nin yokluğunda Mareen'de Tyrion Lannister'ın ağırlığı sürerken, Mareen'de de işler pek yolunda gitmiyor. Ayrıca Bran Stark'ın insanüstü yolculukları beklenmedik bir şeye neden olacak! Fenomen dizi Game of Thones, yeni bölümüyle yine nefesleri kesecek ve izleyicileri koltuklarına kitlemeye devam edecek.
 
Lord Kumandan Jon Snow'un hayata dönmeis kış tepesinde yeni planları beraberinde getirdi. Kendisine pusu kuran Gece Nöbetçileri'ni cezalandıran Jon Snow, artık tartışmasız bir lider olarak görülüyor. Diğer taraftan Ramsey Bolton ise Sansa ve Thejon'un kaçmasının ardından Roose Bolton'u öldürerek kuzeye hakim olma planları doğrultusunda hamlelerini sürdürüyor. Ramsey Bolton'un yeni hedefi ise Jon Snow ile kış tepesi için çarpışmak, hem de Ak Gezenler'in gölgesinde! Davos Seaworht, Melisandre of Asshai ve diğerleri de umutlarını Jon Snow'a bağlamış durumda. Bakalım Lord Kumandan kurtuluşu sağlayabilecek mi?
 
Öte yandan Stark'lar yeniden görünmeye başladı. geçen sezon gözlerini kaybeden Arya, son yaşananların ardından yeniden gözlerine kavuştu ve artık düşmanlarından intikam almak için harekete geçmeye hazırlanıyor. Sansa Stark ise Ramsey Bolton'un elinden kurtulmasının ardından güvenli bir liman arayışını sürdürüyor. Bran Stark uzun zaman sonra yeniden ortaya çıktı ve geçmişe yolculuğuna devam ediyor. Ancak Bran'ın bu yolculuklarda dikkatli olması gerekiyor. Ramsey Bolton'a hediye edilen Rickon Stark'ın başına neler geleceği ise Game of Thrones 6. sezon 5. bölümde biraz daha netleşmeye başlayacak.
 
Khalesi Daenerys Targaryen'ın Dothraki insanlar tarafından kim olduğu öğrenildi ancak kocasının ölümü sonrasında ülke yönetmesi ve topraklarının dışına çıkması hoş karşılanmadı. Diğer yandan Tyrion Lannister'ın serbest bıraktığı ejderhalar belki de Khaleesi'nin akıbetinde etkili olacak!
 
Lannister'larda işler her geçen gün daha kötüye gidiyor. Game of Thrones 6. sezon 5. bölüm fragmanı bu anlamda bir ipucu vermese de Lannister'lar ülkenin muhafazakar kesiminin baskılarından bayağı yıpranmış durumda.

Yayın Tarihi : 20.05.2016 : 10:54


Yorumlar

5044
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN