Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Osmaniye’ye Şehit Ateşi Düştü

Osmaniye’ye Şehit Ateşi Düştü
Hakkari’nin Şemdinli İlçesi’nde, PKK’lı teröristlerin askeri arkaca düzenlediği bombalı saldırıda şehit olan ulaştırma uzman çavuş Veli Demiryürek’in memleketi Osmaniye’deki baba ocağına ateş düştü.

 

Şehit uzman çavuş 30 yaşındaki Veli Demiryürek’in Merkez Fakıuşağı Mahallesi Prof. Dr. Alper Akınoğlu Caddesi’ndeki baba evine gelen askeri yetkililer ve yanlarında polis ile sağlık görevlilerinden oluşan heyet, acı haberi şehidin babası 56 yaşındaki baba Besat, anne Adalet ve kardeşi Raci Demiryürek’e verdi.
 
Askeri yetkilileri karşısında gören şehidin anne ve babası fenalaştı. Sakinleştirilemeyen anne ve baba ambulanslarla Osmaniye Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Bu sırada askeri ve polislerin sakinleştirmeye çalıştığı kardeş Raci Demiryürek ise "Ağabey neredesin, kurban olayım çık gel. Beni ağabeyime götürün" diye gözyaşı döktü. Sağlık görevlilerinin müdahale ettiği Raci Demiryürek de ambulansla hastaneye götürüldü.
 
Üç kardeşin en büyüğü ve bekar olan şehit uzman çavuş Veli Demiryürek’in baba evine bayrak asılırken, komşuları da şehit evine akın etti.

Yayın Tarihi : 18.05.2016 : 19:38

Etiketler : Osmaniyeye    Şehit    Ateşi    Düştü    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1390
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN