Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eşinden Nakledilen Böbrek De İflas Etti

Eşinden Nakledilen Böbrek De İflas Etti
Hatay’ın İskenderun İlçesi’nde 4 yıl önce eşi 36 yaşındaki Kamber Gülmez’in verdiği böbrekle yaşama tutunan 32 yaşındaki Fadime Gülmez, nakil yapılan böbrek de iflas edince, tekrar diyalize girmeye başladı.

 

İskenderun İlçesi’nde oturan ve sokaktan kağıt toplayarak geçimini sağlayan Kamber Gülmez, böbrekleri iflas eden 1 çocuğunun annesi Fadime Gülmez’e 2012’de Antalya’da yapılan nakille böbreğini verdi.
 
Kızları 7 yaşındaki Melek Nur ile birlikte güç şartlar altında yaşam savaşı veren Fadime Gülmez’in eşinden aldığı böbrek de geçen yıl iflas etti. Eşinin tekrar hayata tutunmasıyla umutlandıklarını belirten Kamber Gülmez, "Benim verdiğim böbrek de iflas etti. Bu yüzden hem ben hem de eşim yarım kaldı. Eşim tekrar diyalize girmeye başladı" dedi.
 
Kağıt toplayarak geçimini sağladığını belirten Kamber Gülmez, eşinin içinde bulundukları koşullar nedeniyle nakilden sonra sağlıklı bir yaşam süremediğini anlattı. Kendisinin de artık çalışamayacak hale geldiğini belirten Gülmez, hayırseverlerden yardım beklediklerini söyledi.

Yayın Tarihi : 18.05.2016 : 10:59

Etiketler : Eşinden    Nakledilen    Böbrek    De    İflas    Etti    Sağlık    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6596
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN