Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


'Şehit Haberleri Yüreğimizi Yakıyor'

'Şehit Haberleri Yüreğimizi Yakıyor'
Bayraklı Belediyesi şehitler için ilçenin farklı noktalarında lokma döktürdü. Bayraklı Sevgi Yolu’nda şehitler için Kuran-ı Kerim okundu ardından da dua edildi. Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Gelen şehit haberleri yüreğimizi yakıyor. Ruhları bir kez daha şad olsun. Ailelerine sabırlar diliyorum” dedi.

 

Bayraklı Belediyesi, şehitlerimiz için Sevgiyolu, Çay Mahallesi Sancak Cami, Manavkuyu, Osmangazi’deki Çınar Kafe’nin önünde ve Gümüşpala’da lokma döktürdü. Vatandaşlar dökülen lokmalardan almak için sıraya girerken şehitler için dua etti.
 
RUHLARI ŞAD OLSUN
 
Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, eşi Bahriye Karabağ’la birlikte Sevgi Yolu’nda vatandaşlara lokma dağıttı. Burada şehitlerimiz için Kuran-ı Kerim okundu, dua edildi. Başkan Karabağ, burada uzun süre vatandaşlarla sohbet etti. Karabağ, ülkenin zor bir süreçten geçtiğini belirterek, “Geçtiğimiz haziran ayından bu yana 500’ün üzerinde şehidimiz var. Toplumumuz bu kanın durması bekliyor. Şehitlerimizi hatırlatmak ve onları anmak için 5 noktada lokma döktürdük. Hepsinin ruhu şad olsun” dedi.
 

Yayın Tarihi : 18.05.2016 : 10:56

Etiketler : bayraklı belediyesi    şehitler    başkan hasan karabağ       


Yorumlar

4704
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN