Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir, Onların da Buluşma Noktası Olacak

İzmir, Onların da Buluşma Noktası Olacak
Türk Diş Hekimleri Birliği (TDB) ve İzmir Dişhekimleri Odası (İZDO) tarafından 19 – 21 Mayıs2016 tarihleri arasında düzenlenecek olan 22. Uluslararası Diş Hekimliği Kongresi, İzmir'de gerçekleşecek. Yaklaşık 10 bin akademisyen ve dental sektör temsilcisini ağırlayacak olan Fuar İzmir, büyük buluşmaya hazır.

 

Diş hekimlerinin en son bilimsel ve teknolojik yeniliklerle buluşacağı 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi, İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde, İZFAŞ’ın destekleriyle 14 yıl aradan sonra İzmir’de gerçekleşecek. İzmir’in kültürel tanıtımında büyük rol oynayacak olan uluslararası kongre; turizme cansuyu olacak aynı zamanda kentin ekonomisine de önemli katkı sağlayacak.
Fuar İzmir’e 15 Salon Kuruldu
 
22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi’ne ev sahipliği yapacak olan Fuar İzmir’e, kongreye özel olarak B Holü’ne 8 büyük, 7 küçük olmak üzere toplam 15 salon kuruldu. 
 
Ağız ve diş sağlığının genel sağlık üzerindeki rolünün ağırlıklı olarak vurgulanacağı kongrede, branşında isim yapmış çok değerli yerli ve yabancı konuşmacılar yer alacak. 3 gün sürecek kongrede, konferans ve panellerin yanı sıra kurslar ve sosyal programlarla görsel bir şölen yaşatılacak.
 
TDB 22. Uluslararası Dişhekimliği Kongresi kapsamında, Türkiye ile coğrafi, tarihi, sosyal, mesleki ve kültürel olarak komşu olan ülkelerle diş hekimliği mesleği alanında fikir alışverişinde bulunmak, bilimsel ve ekonomik işbirliğini arttırmak amacıyla, yaklaşık 25 ülke birlik başkanı ve temsilcisinin katıldığı Komşu Ülkeler Dişhekimleri Birlikleri İşbirliği Platformu Toplantısı yapılacak. Birçok ülkenin diş hekimliği birlikleri başkanları ve temsilcileri kongre boyunca İzmir’de olacak.
 
Expodental 2016 İzmir’de!
 
Kongreyle eş zamanlı olarak düzenlenen Expodental Fuarı; ağız - diş sağlığı endüstrisi ve diş hekimliği malzeme üretimi, ithalat ve satışını yapan ülkemizdeki hemen hemen tüm firmaların yer alacağı  4 bin m2’lik alanda, Fuar İzmir A Holü’nde gerçekleştirilecek. Diş hekimliği alanındaki en son teknolojik gelişmelerin kolay ulaşılabilir bir şekilde sunulabilmesi için azami özenin gösterildiği fuar; kongre katılımcılarını bekliyor. Fuarı sektörden isimler ücretsiz olarak ziyaret edebilecek.

Yayın Tarihi : 17.05.2016 : 15:19


Yorumlar

5276
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN