Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şirince'de Rüya Gibi Haftasonu

 Şirince'de Rüya Gibi Haftasonu
Şirince'de 13-15 Mayıs tarihleri arasında düzenlenen Into The Woods Festivali, katılımcılarına rüya gibi bir haftasonu yaşattı.

 

Rana Sinem Aytaş / Ben TV
 
Kayserkaya dağ evlerinde gerçekleşen U.nite ekibinin organize ettiği festivale, Selçuk Belediyesi'nin yanı sıra kaymakamlık ve jandarma da destek oldu. En büyük destek ise Şirince sakinlerinden geldi. U.nite ekibi kurucularından Alper Gökçen, Şirincelilerin hem konaklamada hem kamp alanında desteklerini esirgemediklerini ve konuklara oldukça güler yüzlü davrandıklarını anlattı. 
400 kişinin konaklamalı katılım gösterdiği organizyonda günübirlik ziyaretçilerle birlikte yaklaşık 700 kişi müziğin ve doğanın tadını çıkardı. Etkinlikte 2'si Danimarka'lı, 1'i Alman olmak üzere 19 DJ performans sergiledi. 
 
Bu sene ilk kez düzenlenen Into The Woods Gençlik Festivali, müziğin hiç durmadığı, doğal güzellikler ile bezenmiş üç gün yaşatarak konuklarından tam not aldı. 
 
 
 

Yayın Tarihi : 17.05.2016 : 11:08

Etiketler : u.nite    şirince    into the woods    festival    izmir    ben tv    ben haber    kanal ben    yerel haber    eğlence    müzik       


Yorumlar

9231
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN