Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Gençlik, Buca'da Coşacak

Gençlik, Buca'da Coşacak
Buca Belediyesi, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı'nı birbirinden farklı etkinliklerle kutlamaya hazırlanıyor. 18 Mayıs’ta başlayacak etkinlik programında Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (bbksm)’de dünyaca ünlü keman sanatçısı Giselle Tavilson’ın muhteşem şovu yer alacak. Programın 19 Mayıs’taki bölümünün adresi ise Buca Gölet olacak. Balon-ışık şov ile başlayacak kutlamada, Gençlik Partisi’nin ardından Grup 84 konseri ile coşku doruğa taşınacak.

 

Buca 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’na bayram coşkusuyla hazırlanıyor. 18 Mayıs’ta Hanri Benazus’un Atatürk fotoğrafları sergisi ile Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi bbksm’de başlayacak bayram etkinlikleri, aynı gün yine bbksm’de saat 21.00’de Orkestra Allegra ile Giselle Tavilson’ın eşsiz keman şovu ile Bucalılara muhteşem bir bayram coşkusu vaad ediyor.
 
Bucalıların 19 Mayıs kutlamaları bunlarla da sınırlı değil. 19 Mayıs’ta Buca Gölet’te düzenlenen “Cumhuriyet Gençlerle Yükseliyor” konseptli balon şova sahne olacak. Saat 20.30’da başlayacak olan balon şov için Belediye hizmet binası önünden saat 19.30’da servis kaldırılırken, yine Buca Gölet’te saat 21.30’da başlayacak Grup 84 konseri ile 19 Mayıs coşkusu doruğa taşınacak.

Yayın Tarihi : 16.05.2016 : 11:28

Etiketler : buca belediyesi    grup 84    balon şov    levent piriştina       


Yorumlar

5145
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN