Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehitler Ve Aileleri İçin Kısa Film Çekti

Şehitler Ve Aileleri İçin Kısa Film Çekti
Karabük’te 26 yaşındaki Cihan Aslan, şehitlere ve ailelerine itafen, il merkezinde üzerinde Türk bayraklarının olduğu 150 tabutla kısa film çekti.

 

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü, mezunu Cihan Aslan şehitlerle onların aileleri ithafen çekeceği ’Son Nokta’ adlı kısa film için gönüllü üniversiteli arkadaşlarıyla bir araya geldi. Film çekimi için kent meydanına üzeri Türk bayraklarıyla sarılı tabutlar getirildi. Türk bayrağına sarılı 150 tabut, görenlerin dikkatini çekti. Kısa filmde ellerinde otomatik silahlı polis özel harekat kıyafetli gençler ile tabutların başında Türk Cumhuriyetleri ile İslam devletlerinin bayraklarını açan gençler yer aldı.
 
Filmin yönetmenliğini de yapan Cihan Aslan, "Peygamber efendimizin zamanında yaşanan bir hadiseden yola çıkılarak hazırlanmış bir senaryoyu filmde canlandıracağız. İnşallah birlik ve beraberliğimizi tüm dünyaya duyurmak istiyoruz. Birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın pekişmesi mesajımız olacak. Mesajımız filmimizi bitirdiğimizde doğru bir şekilde iletilecektir. Buradaki tabutların sayısı önemli değil. Bizim kıymetlilerimizin vatan evlatlarımızın olduğunu belirteceğiz" dedi.

Yayın Tarihi : 15.05.2016 : 15:49

Etiketler : Şehitler    Aileleri    İçin    Bayrağa    Sarılı    Tabutla    Kısa    Film    Çekti    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4388
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN