Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


"Ben Halkımdan Besleniyorum"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, UDEF ve TÜGVA 9. Uluslararası Öğrenci Buluşması Final Programı’na katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, şehitlere Allah’tan rahmet dileyerek sözlerine başladı.

 

"BUNLAR KANDAN BESLENİYORLAR"
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şimdi çıkmış bir tanesi dünyanın değişik yerlerinde ’Başkanlık sisteminin gelmesi için kan gerekir kan’ diyor. Bunlar üç unsur var. Bu üç unsurun bir tanesi mezhepçilik unsurudur. İkincisi ırkçılık unsurudur. Üçüncüsü terör unsurudur. Bu zatın söylediklerinde bu üç unsurun da tamamı var. Bunlar kandan besleniyorlar. Aynen bölücü terör örgütünün uzantıları gibi. Bunlarda da o hava esmeye başladı. Herhalde oraya imrendiler. Baktılar ki bu iş sandıkla gelmiyor. Girdiği her seçimde malum aldığı netice ortada. Şimdi ’Acaba kanla netice alır mıyız?’ diye buna bakıyorlar. Alamayacaksınız. Bu milletin üstüne çıkamazsın. Egemenlik kayıtsız şartsız milletindir. Millet ne derse o olacak. Gençler şunu da unutmayın; Halk ne derse o olacak, hak ne derse o olacak. Hiç endişeniz olmasın. Biz sadece Allah’ın huzurunda rüküda eğiliriz. Başka eğilmek yok. Bu yolda inandığımız gibi yürüyeceğiz" dedi.
 
"BEN HALKIMDAN BESLENİYORUM"
 
"Ben halkımdan besleniyorum" diyen Erdoğan, "Kandan beslenen birileri varsa 1960’da, evet rahmetli Menderes’in ve 22 arkadaşının idamına zemin hazırlayan CHP zihniyetidir. Siz kimi aldatıyorsunuz ya, kimi aldatacaksınız" diye konuştu.

Yayın Tarihi : 15.05.2016 : 15:42

Etiketler : Cumhurbaşkanı    Erdoğan    Ben    Halkımdan    Besleniyorum    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5060
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN