Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


İzmir'de Masaj Salonu Patlaması

İzmir'de Masaj Salonu Patlaması
İzmir’de adeta masaj salonu patlaması yaşanıyor. Daha önceki yıllarda lüks otellerin salonlarında, Spa merkezlerinde bulunan masaj salonları neredeyse her semte açılırken, tanıtım yöntemleri ise tepki çekiyor.

 

Kent merkezinde aracını yol kenarına park edenler döndüklerinde otomobilin camlarında onlarca masaj salonu kartıyla karşılaşıyor. Her gün elinde desteler dolusu kartla dolaşan kadın ve erkekler, kaşla göz arasında kartları araçların camlarına sıkıştırıyor. Çoğunluğunda seksi kadın fotoğraflarının kullanıldığı kartlarda masaj ücretleri 100 TL’den başlayıp 250 TL’ye kadar çıkıyor. Ayrıca cep telefonlarına da neredeyse her gün bu masaj salonlarıyla ilgili tanıtım mesajları gönderiliyor.
 
İzmir Hamamcılar ve Banyocular Esnaf Odası Başkanı Nafi Karaca, İzmir’de masaj salonları sayısının 900’lere ulaştığına dikkat çeerek, "Fakat odamıza bağlı masaj salonu sayısı 150-160 arasında. Farklı birkaç odada kayıtlı 10’a yakın salon var. Bizden hijyen belgesi almaya gelenlerin sayısı ise 700’leri buldu. Fakat bu salonların çoğunluğu merdiven altı, kayıt dışı çalışan salonlar. Hatta evlerde bile bu işi yapanlar var. Masaj yapanların çoğunluğu ise masör eğitimi almamış kişiler. Masaj salonlarında ortalama dört kişi çalışıyor. Bu salonlara günde en az 10-15 müşteri geliyor. 50 bin TL yatırımla masaj salonu açmak mümkün" dedi.

Yayın Tarihi : 15.05.2016 : 11:53

Etiketler : Masaj    Salonu    Patlaması    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

8575
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN