Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Eskişehir’de Taraftarlar Stadyumu Ateşe Verdi

Eskişehir’de Taraftarlar Stadyumu Ateşe Verdi
Kendi sahasında Medipol Başakşehir’e 2-1 yenilerek ligde kalma şansını son maça bırakan Eskişehirspor’un taraftarları kale direğini yıkıp koltukları ve reklam panolarını ateşe verdi. Bu arada, Atatürk Stadyumu’nun, yeni stadyum yapılması nedeniyle bu yıl yıkılıp yerine kent meydanı yapılacağı belirtildi.

 

 
Medipol Başakşehir’e uzatma dakikalarında yenilen Eskişehirspor, taraftarlarını üzdü. Eskişehirsporlu taraftarlar, maç bitiminde açık tribündeki koltukların bir kısmını yerinden söküp sahaya attı, bir kısım koltukları da ateşe verdi. Daha sonra sahaya inen taraftlarlar, kale direklerini devirdi, reklam panolarını sahanın ortasına getirerek yaktı. İtfaiye ekipleri alevlere müdahale etti.
 
Taraftarlar arasında çıkan arbede sırasında yaralanan ve sıkılan biber gazından etkilenen bazı taraftarlar 112 ambulansıyla kentteki hastanelere kaldırıldı.
 
Eskişehirspor ve Medipol Başakşehirli futbolcuların otobüsleri de polisin geniş güvenlik önlemleri altından stadyumdan ayrıldı.
 
STAT YIKILIP YERİNE KENT MEYDANI YAPILACAK
 
Bu arada, Atatürk Stadyumu’nda son maçın oynandığı ve bu stadyumun yıkılıp yerine kent meydanı yapılmasını planlandığı belirtildi. Eskişehirspor, önümüzdeki sezon yeni yapılan 33 bin kişilik stadyumda maçlarını oynayacak.
 
Bu arada maç sonunda meydana gelen olaylar nedeniyle her iki takımın teknik direktörü de basın toplantısına katılmadı.

Yayın Tarihi : 14.05.2016 : 23:16

Etiketler : Eskişehirde    Taraftarlar    Stadyumu    Ateşe    Spor    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3512
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN