Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hurda Araçlar Otoparka Çekildi

Hurda Araçlar Otoparka Çekildi
Bayraklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, çevre kirliliği oluşturan ve ulaşımı engelleyen terk edilmiş hurda araçlara yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda ve oluşturduğu gezici ekip ile boş alan, park ve yol üzerine bırakılan 45 aracı tespit eden ekipler araçları çekiciye yükleyerek Doğançay’da bulunan hurda araç otoparkında topluyor.

 

Bayraklı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü hurda araçların oluşturduğu çevre kirliliği, ulaşım ve park sorununa karşı önlemler almaya devam ediyor. Vatandaşlardan gelen şikayetler ve gezici ekibin çalışmalarıyla tespit edilen araçlara anında müdahale eden ekipler, hurda araçları çekiciye yükleyerek Doğançay hurda araç otoparkına çekiyor.  Son iki yılda 45 hurda araç çeken ekipler, Ayrıca bu araçların madde bağımlıların mekanı haline gelmemesi için de önlemler alıyor.
 
VATANDAŞLARIMIZIN TALEBİ ÖNEMLİ
 
Terk edilmiş hurda araçların çevrede kötü görüntüye yol açtığını belirten Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Hurda araçlar sadece kötü görüntüye yol açmıyor. Ulaşımı engellediği gibi farklı amaçlarla kullanılabiliyor. Ayrıca çevrede oluşacak yangınlarda tehlike arz ediyor. Trafikten men edilmiş bu araçları duyarlı vatandaşlarımızdan gelen bilgiler ve ekiplerimizin çalışması sayesinde bunları alarak hurda araç otoparkına kaldırıyoruz. Bu çalışmalarımızı aralıksız sürdüreceğiz” dedi.

Yayın Tarihi : 14.05.2016 : 09:49

Etiketler : bayraklı belediyesi    zabıta müdürlüğü    hasan karabağ    hurda araç       


Yorumlar

6485
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN