Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bugün Evleniyorlar

Bugün Evleniyorlar
Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün Ayvalık Cunda Adası’nda evleniyor. Düğün öncesi son hazırlıklarla ilgilenen ünlü çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı.

 

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu bugün nikâh masasına oturacak. Ünlü çift, hazırlıklarla ilgilenmek için birkaç gün öncesinden düğünün yapılacağı Ayvalık Cunda Adası’na gitti. Önceki gün törenin yapılacağı Ortunç Otel’de görüntülenen Kobal ve İmirzalıoğlu, hazırlıklarla yakından ilgilendi.
 
 
Davetlilerin oturacağı masalara kadar tüm detaylarıyla inceleyen aşıklara, ailelerinin yanı sıra oyuncu arkadaşları Uğur Yücel ve Şükran Ovalı da eşlik etti. 
 
 
Özel Sahne Kuruldu
 
300 kişinin katılacağı düğün töreninden basının görüntü almasına engel olmak için ilginç bir yönteme başvuruldu. Görevliler çiftin isteği üzerine otelin çevresinin brandayla kapattı. Oteli çevresini kapatmak için yaklaşık 3 metre boyunda brandalar kullanıldı. Ortunç Otel’in plajına özel bir sahne de kuruldu. Karadenizli şarkıcı şarkıcı Serkan Balcı’nın sahne alacağı düğünde eğlence, after partiyle sabahın ilk ışıklarına kadar.
 
 
* Düğün için İstanbul’dan 10 kişilik özel güvenlik ekibi getirildi.
 
 
* Kenan İmirzalıoğlu ve Sinem Kobal Cunda’daki Ortunç Oteli’ndeki son hazırlıkları el ele kontrol etti.
 
 
Brandalı Önlem
 
Çift, basının görüntü almasına engel olmak için otelin çevresini brandayla kapattırdı. 3 metrelik brandalar demir üstüne çekildi.
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 14.05.2016 : 09:45

Etiketler : sinem kobal    ünlü    oyuncu    Ayvalık Cunda Adası    kenan imirzalıoğlu    aşk    düğün   


Yorumlar

8321
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN