Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


En Güzel Çiçekler Bu Festivalde

En Güzel Çiçekler Bu Festivalde
Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl 15’inci kez düzenlenen ‘Karşıyaka Çiçek Festivali’ yaşanan terör olayları nedeniyle buruk başladı. Bostanlı Pazaryeri’nde kapılarını açan festivalde; Egeli çiçek üreticileri ile tüketiciler, aracısız olarak buluşma imkanı buldu.

 

Hem çiçek üreticilerine destek olmak hem de vatandaşlara uygun fiyatlarla alışveriş imkanı sağlamak amacıyla düzenlenen ’15. Karşıyaka Çiçek Festivali’, ilk günden ziyaretçilerin akınına uğradı. Geleneksel festivale bu yıl; Bayındır, Ödemiş, Urla gibi farklı bölgelerden 100’e yakın çiçek üreticisi katıldı.
 
YÜZLERCE ÇEŞİT ÇİÇEK
 
Yüzlerce türde çiçek, bahçe bitkileri, meyve ve ağaç fidanları ile saksı, ilaç, toprak ve gübre gibi çeşitli ürünler satışa sunuldu. Karşıyaka Belediyesi Parklar Müdürlüğü de çiçek ve bahçe bitkilerine ilişkin ücretsiz danışmanlık hizmeti vermek üzere stant açtı. Yöresel gıda ve hediyelik eşya gibi farklı stantların da yer aldığı festival alanında, çocuklar için oyun grupları kuruldu.
 
KONSERLER İPTAL EDİLDİ
 
16 Mayıs Pazartesi günü saat 23.00’e kadar açık kalacak festivalin eğlence organizasyonları ise Hakkari Çukurca’da 8 askerin şehit düşmesi nedeniyle iptal edildi. Nev, Cenk Bosnalı ve Ali Çakar’ın sahneye çıkacağı konserler iptal olurken; festivalin açılışında da tören yapılmadı.

Yayın Tarihi : 14.05.2016 : 09:33


Yorumlar

5084
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN