Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ağzındaki Jileti Çıkarıp...

Ağzındaki Jileti Çıkarıp...
İzmir Bayraklı Adliye Sarayı'nda hükümlü karı kocanın boşanma davasında kan aktı.

 

E.B. ve C.B. 'Şiddetli geçimsizlik' nedeniyle çıktıkları mahkemede boşandı. Cezaevine gönderilmek üzere aynı asansöre bindirilince E.B. eleri kelepçeli olmasına rağmen, ağzına sakladığı jiletle boşandığı eşini boğazından ve yüzünden yaraladı. Genç kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı.
 
Menemen 3 Nolu T Tipi Cezaevinde hükümlü olarak yatan E.B., Aliağa Şakran Kadın Cezaevi'nde hükümlü bulunan bir çocuk annesi eşi C.B.'ye karşı 'Şiddetli geçimsizlik' gerekçesiyle anlaşmalı boşanmak için dava açtı. E.B. ve eşi C.B., jandarmalar tarafından duruşmanın görüleceği İzmir Adliyesi F Blok 4'üncü kattaki 15'inci Aile Mahkemesi'ne getirdi. Hakim tarafları tek celsede boşayıp, çiftin 3 yaşındaki kızlarının velayetini anneye verdi. 
 
JİLETİ AĞZINDA SAKLAMIŞ
 
Boşanan çift, hükümlü bulundukları cezaevlerine götürülmek üzere zemin kata indirilmek için aynı asansöre bindirildi. Asansörde E.B., ellheri kelepçeli olmasına rağmen ağzında sakladığı jileti eliyle alıp eşinin yüzünü ve boğazını kesti. Genç kadın kanlar içinde kalırken, E.B.'yi jandarma etkisiz hale getirdi. Kadına ilk müdahale adliye tabipliğinde yapıldı. Ardından çağırılan ambulansla Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'ne kaldırılıp tedavi altına alındı. 

Yayın Tarihi : 13.05.2016 : 17:03


Yorumlar

7502
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN