Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bingöl’de 600 Polisle Asayiş Uygulaması

Bingöl’de 600 Polisle Asayiş Uygulaması
Bingöl’de 600 polisin katılımyla gerçekleştirilen asayiş uygulamasında işyerleri denetlendi, şüpheli görülen kişiler ve araçlar üzerinde kontroller yapıldı.

 

Başta Genç ve İnönü caddeleri olmak üzere kent genelinde 600 polisin katılımıyla asayiş uygulaması yapıldı. Caddalerdeki işyerleri denetlendi, şüpheli görülen kişi ve araçlar üzerinde kontroller yapıldı. Vali Yavuz Selim Köşger, yapılan uygulamaların ülkeye zarar vermeyi düşünen kötü niyetli kişilerin ayıklanması amacıyla yapıldığını ifade ederek şunları söyledi:
 
"Bingöl son zamanlarda bölgede en huzurlu en güvenli illerimizden birisidir. TÜİK’in yaptığı en güvenli iller sıralamasına göre de kamu hizmetlerinden güvenlik açısından en çok memnun olunan 23 il arasındadır. Bingöl güvenlik hizmetlerinden memnun olunan en iyi illerden birisidir. Bu memnuniyeti daha da arttırmak için arkadaşlarımız gecesini gündüzüne katarak çalışıyorlar. Emniyet güçlerimiz, jandarma ekiplerimiz gereken her türlü tedbiri anında şehir merkezlerinde ve kırsalda almaya devam ediyorlar."

Yayın Tarihi : 12.05.2016 : 20:26

Etiketler : Bingölde    Polisle    Asayiş    Uygulaması    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1606
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN