Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Vali Toprak Minik Bisikletçilerle

Vali Toprak Minik Bisikletçilerle
İzmir Emniyet Müdürlüğü ve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından yürütülen “Mini pedal projesi" Bisiklet Sürüş Etkinliği’ne Vali Mustafa Toprak da katıldı.

 

 
Mavişehir İlkokulunda Gerçekleşen Etkinliğe; İzmir Valisi Mustafa Toprak, Karşıyaka ilçe Kaymakamı Sadettin Yücel, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya ile İlçe Kamu Yöneticileri, Öğretmenler, Öğrenciler ve diğer ilgililer katıldı. Pilot okul seçilen Mavişehir İlkokulu’nda kurulan seyyar bisiklet ve yaya eğitim parkurunda; “Bisiklet Sürüş Eğitimi", “Yaya Davranışları Eğitimi" ve “Okul Servisi Eğitimi" verildi. Etkinliği değerlendiren Vali Toprak; “Çocuklarımıza, gençlerimize örnek davranış oluşturulması ve eğitim için hem bisiklet sürüş eğitimi, yaya davranışları eğitimi ve hem de servis ve toplu taşımada güvenli seyahat, eğitimi verilmesi çok önemli. Şüphesiz ki iyi bisiklet eğitimini alan, o noktada yarın öbür gün diğer araçları kullanırken de sağlam bakışları özenini göstermeye çalışıyor. Onun için bisiklet eğitimi deyip sıradanlaştırmayalım. Bu yüzden eğitim konusu önemli. Bugün burada yine aynı kapsamda, gerek çocuklarımız için bu parkurun oluşturulmasında tüm katkı sağlayan arkadaşlara, İl Emniyet Müdürlüğümüze, Karşıyaka İlçe Kaymakamımıza, İl Millî Eğitim Müdürlüğümüze ilçemizde ki diğer katkı sağlayanlara teşekkür ediyoruz hayırlı uğurlu olsun diyoruz" dedi.
 
Daha sonra eğitime katılan öğrencilere “Bisiklet Eğitim Kartı “ verilerek, Vali Toprak İle hatıra fotoğrafı çektirdi. Törenden sonra Vali Toprak’ın katılımıyla Karşıyaka Rekreasyon Alanına kadar Bisiklet Sürüş Eğitimi yapıldı.
 
 

Yayın Tarihi : 12.05.2016 : 15:27

Etiketler : Vali    Toprak    Minik    Bisikletçilerle    Bölge   


Yorumlar

7095
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN