Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Samsun’da Şehit Acısı

Samsun’da Şehit Acısı
Şırnak’ta şehit düşen Özel Harekat Polisi 23 yaşındaki Ersan Gürpınar’ın acı haberi memleketi Samsun’a ulaştı. Haberi alan aile gözyaşlarına boğuldu.

 

Şırnak’ta PKK’lı teröristlerin açtığı ateş sonucu şehit olan Özel Harekat Polisi Ersan Gürpınar’ın memleketi Samsun’un İlkadım İlçesi Kışla Mahallesi’ndeki ailesine, acı haber bildirildi. İl Emniyet Müdürü Vedat Yavuz tarafından baba Yılmaz ve anne Fadime Gürpınar’a acı haber verildi. PTT’de memur olarak çalışan ve işyerinden alınarak eve getirilen baba Yılmaz Gürpınar ile ev kadını anne Fadime Gürpınar gözyaşlarına boğuldu. Evine hemen Türk bayrağı asıldı. Sağlık ekipleri de bölgede hazır bekletildi. Haberi alan yakınları ve komşuları ailenin yakına taziye ziyaretine koştu. Şehit Gürpınar’ın halası Akgül Arslan, sinir krizi geçirdi. Yakınları tarafından güçlükle sakinleştirilmeye çalışıldı.
 
Şehit Ersan Gürpınar’ın 15 gün önce Samsun’a geldiği ve nişanlandığı, bir kaç gün sonra da görev yerine döndüğü ifade edildi. Asıl görev yerinin Gaziantep İl Emniyet Müdürlüğü olduğu geçici görevle Şırnak’a gittiği öğrenildi.

Yayın Tarihi : 11.05.2016 : 13:31

Etiketler : Samsunda    Şehit    Acısı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9570
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN