Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Romantik Kutlama

Romantik Kutlama
Murat Boz, 31’inci yaşını kutlayan sevgilisi Aslı Enver için romantik bir doğum günü partisi düzenledi. Akaretler Kalamata Meyhane’yi kapatan ünlü şarkıcı, habercilerin görüntü almasını engellemek için ilginç bir yönteme başvurdu.

 

Aslı Enver önceki gün 31’inci yaşını kutladı. Sevgilisi Murat Boz’un organize ettiği doğum günü partisine çiftin aileleri ve yakın dostlarının olduğu 25 kişi katıldı. Parti için Akaretler Kalamata Meyhane’yi kapatan Boz, sevgilisi için romantik sürprizler hazırladı.
 
 
Boz, doğum günü pastası kesildikten sonra salona kurdurduğu barkovizyondan Aslı Enver için özel yazdığı şarkısının klibini izletti.
 
 
Klibin sonuna ise sevgilisiyle çekilen fotoğrafı yayınlandı. Bu jest karşısında oldukça duygulanan Aslı Enver, Boz’a sarılarak dudaklarından öptü.
 
 
Yastıklı Çözüm
 
Murat Boz, habercilerin partiden görüntü almasına engel olmak için mekan görevlilerinden camları, koltuk üstündeki yastıklarla kapatmasını istedi. Gecenin sonunda aileleriyle birlikte mekandan ayrılan çift, evlilik sorularını yanıtsız bırakıp el ele araca bindi.
 
Görevliler camlara yastık koyarken ilginç görüntüler ortaya çıktı.
 
 
Nurten-Cafer Boz
 
Tehlikeli Sorular
 
Partide bir ara dışarı çıkan Murat Boz’un babası Cafer Boz, “Evlilik yakın mı? Torun sahibi olmak ister misiniz?” sorusuna: “Her baba oğlunu evlendirip torun sahibi olmak ister. Aslı’yı çok seviyorum. Ama tehlikeli sorular bunlar” yanıtını verdi.
 
 
Aslı Enver’in annesi Dilek Enver...
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 11.05.2016 : 10:03

Etiketler : aslı enver    murat boz    ünlü    oyuncu    aşk    sevgili    şarkıcı    evlilik    doğum günü    dilek enver   


Yorumlar

9402
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN