Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Ünlü Oyuncunun Son Durumu Nasıl?

Ünlü Oyuncunun Son Durumu Nasıl?
Pazar günü boğazına takılan patatesi çıkarmaya çalışırken aort damarı yırtılan Oya Aydoğan’ın yoğun bakımdaki tedavisi sürüyor. Oya Aydoğan'ın sağlık durumu ile ilgili hastaneden yeni bir açıklama yapıldı...

 

Oya Aydoğan'dan yeni bir haber geldi... Önceki gün yaşadığı rahatsızlıktan dolayı acil olarak hastaneye kaldırılan ve 12 saat süren bir ameliyatın ardından yoğun bakıma alınan Oya Aydoğan'ın sağlık durumu hakkında bir açıklama geldi. Hastane tarafından yapılan açıklamada “Ünlü oyuncu Oya Aydoğan’ın sağlık durumu halen ciddiyetini korumaya devam etmektedir. Bütün kardiyolog hekimlerimiz 24 saat hastanın başında bekletiliyor, ikinci bir ameliyat şimdilik düşünülmüyor. Uyutulmaya devam edilen hastamızın takip parametreleri, önceki günlere oranla daha iyi değerlere doğru gitmektedir. Yoğun bakımda hekimlerimiz tarafından gerekli tedavilerin uygulanmasına 7/24 devam edilmektedir.” denildi.
 
 
Dostları Hastanede Bekliyor
 
Hastaneye dün de ziyaretçi akını vardı. Yakınları ve ailesinin yanı sıra Orhan Gencebay, Hülya Avşar, Nuri Alço, Serpil Çakmaklı, Sibel Can, Sinan Özen ve Derya Tuna gibi birçok ünlü hastaneye koştu.
 
 
Alço ziyaretinin ardından “En son bu sabah oğlu Gurur görmüş kendisini. Kanama devam ediyor. Onu boşaltmaya çalışıyorlar. Bu nedenle uyutuluyor” diye konuştu. Serpil Çakmaklı ise doktorların “Her şeye hazırlıklı olmak gerekiyor” dediğini söyledi.
 
 
 
Kaynak: Hürriyet

Yayın Tarihi : 10.05.2016 : 10:38

Etiketler : oya aydoğan    patates    Orhan Gencebay    Hülya Avşar    Nuri Alço    Serpil Çakmaklı    Sibel Can    Sinan Özen    Derya Tuna    ünlü    oyuncu    yeşilçam    yıldız       


Yorumlar

8447
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN