Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Talihsizce Ölen Kız Toprağa Verildi

Talihsizce Ölen Kız Toprağa Verildi
Kastamonu’nun İhsangazi İlçesi’nde, babası bisikletinin lastiğini şişirirken, traktörün hava kompresörüne saçlarını kaptırması sonucu ölen 10 yaşındaki Esma Küçükomuzlu, gözyaşları içinde toprağa verildi.

 

Dün akşam saatlerinde Kuşçular Mahallesi’nde meydana gelen olayda, İhsangazi Belediyesi’nde işçi olarak çalışan 38 yaşındaki Kamil Küçükomuzlu, havası inen kızının bisikletinin lastiğini, traktörün hava kompresörü ile şişirmeye başladı. Bu sırada babasının yanına gelen Esma Küçükomuzlu’nun uzun saçları kompresörün şaft kısmına dolandı. Ağır yaralanan Esma, babası tarafından kaldırıldığı İhsangazi Devlet Hastanesi’nde yapılan müdahaleye rağmen yaşamını yitirdi.
 
Esma Küçükoğmuzlu’nun Kuşçular Camisi’nde kılınan cenaze namazına Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş, İhsangazi Belediye Başkanı Zühtü Danacı ve vatandaşlar katıldı. Kızının ölümüyle büyük üzüntü yaşayan Kamil Küçükoğmuzlu, cenazede taziyeleri kabul ederken güçlükle ayakta durdu. Anne Safiye Küçükomuzlu da gözyaşlarına boğuldu.
 
Kılınan namazın ardından gözyaşları içinde bir süre kızının tabutunu omuzlayan Kamil Küçükomuzlu, daha sora tabutun önünde ’Kızım benim, beni bırakıp nereye gidiyorsun? Kızım ölüm sana hiç yakışmadı. Allahım ben bu acıya nasıl dayanacağım’ diye ağıtlar yakarak mezarlığa kadar yürüdü. Esma Küçükomuzlu’nun cenazesi gözyaşları içinde toprağa verildi.

Yayın Tarihi : 09.05.2016 : 15:57

Etiketler : Hava    Kompresörüne    Saçlarını    Kaptırarak    Ölen    Kız    Toprağa    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4857
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN