Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Önce Kandırdılar Sonra Paraları Çaldılar

Önce Kandırdılar Sonra Paraları Çaldılar
İzmit’te, bir banka şubesindeki gişe memurunu ATM’de sorun olduğunu söyleyerek kandıran 3 kişiden 2’si, görevliyle birlikte ATM’ye giderken, 1 kişi ise kasada bulunan yaklaşık 20 bin lirayı çaldı. Polis, şüphelilerin kimliklerini belirlemek için güvenlik kamerası kayıtlarını incelemeye aldı.

 

Bugün öğle saatlerinde İzmit Alemdar Caddesi’nde bulunan bir banka şubesine gelen 3 kişi, iddiaya göre bankanın ikinci katına çıkarak gişe memuruna ATM cihazında sorun yaşadıklarını söyleyip kendilerine yardımcı olmasını istedi. Gişe memuru 2 kişi ile birlikte aşağıda bulunan ATM’ye giderken, yukarıda kalan kişi ise kasada bulunan yaklaşık 20 bin TL’yi çaldı. Paraları alan şüpheli bankadan çıkarken, gişe memurunun yanında bulunan 2 kişi ise ATM’de işlemlerini yaptıktan sonra gitti.
 
YERİNE DÖNÜNCE ŞOKE OLDU
 
Yerine dönen gişe memuru kasadaki paraların olmadığını görünce şok oldu.  Banka görevlilerinin bildirmesi üzerine gelen polis ekibi güvenlik kamerası kayıtlarını inceleyerek, 3 kişinin kimliğini belirlemeye çalıştı. Olay yeri inceleme ekipleri bankada delil topladı. İncelemeler sırasında banka işleme kapatılırken, bir süre sonra yeniden açıldı.
 
Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

Yayın Tarihi : 09.05.2016 : 15:17

Etiketler : Banka    Memurunu    atmde    Arıza    Var    Diye    Kandırıp    Kasadaki    Bin    Tlyi    Çaldılar    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5416
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN