Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Burdur’daki Kaza Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı

Burdur’daki Kaza Tatbikatı Gerçeğini Aratmadı
Burdur’da Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinliği kapsamında düzenlenen tatbikat gerçeğini aratmadı. Senaryo gereği aydınlatma direğine çarpan otomobilde sıkışan sürücü ve camdan fırlayan yolcuya ekipler müdahalede bulundu.

 

Burdur’da Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri Köprübaşı’ndan Cumhuriyet Meydanı’na yapılan yürüyüşle başladı. Etkinliğe Vali Hasan Kürklü ile diğer protokol üyeleri katıldı. Cumhuriyet Meydanı’ndaki törende hafta nedeniyle düzenlenen şiir ve resim yarışmasında dereceye girenlere ve yılın sürücüsüne ödülleri Vali Hasan Kürklü tarafından verildi.
 
Daha sonra, senaryo gereği aydınlatma direğine çarpan otomobildeki yaralılara müdahalede bulunuldu. Kazada, araçta sıkışan sürücü ve camdan fırlayıp asfalt zemine düşen yolcuya ilk müdahale uygulandı. Yerde yatan yaralı müdahaleden sonra ambulansla hastaneye götürülürken, araçta sıkışan sürücünün yardımına ise UMKE ekipleri koştu. AFAD ekipleri, otomobilin tavanını özel cihazla keserek sürücüyü kurtardı. Sürücü de ambulansla hastaneye götürüldü. Aynı araçta çıkan yangın da Burdur Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından söndürüldü.
 
Etkinlikte, Vali Hasan Kürklü ve protokol üyeleri trafik malzemelerinin sergilendiği stantları gezdi. Vali Kürklü, "Hayatın telafisi yok. Trafik kuralları uzun araştırmalar sonucu bulunmuştur. Vatandaşlarımızdan ricamız trafik kurallarına uymaları. Hayat yaşamaya değer" dedi.

Yayın Tarihi : 09.05.2016 : 14:17

Etiketler : Burdurdaki    Kaza    Tatbikatı    Gerçeğini    Aratmadı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

1912
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN