Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


KTK Üyeleri Anneler Günü’nü Kutladı

KTK Üyeleri Anneler Günü’nü Kutladı
İzmir’deki Kültürpark Tenis Kulübü (KTK) üyeleri Anneler Günü için her yıl geleneksel olarak düzenlenen kahvaltıda bir araya geldi.

 

 
Çok sayıda kulüp üyesinin annesiyle birlikte katıldığı etkinlikte, sadece annelerin katılabildiği bir de çekiliş yapıldı. Kahvaltı sonrasında Kültürpark Tenis Kulübü Başkanı Server Uyaroğlu çekilişi gerçekleştirirken kazanan misafirlere hediyeleri takdim edildi. Kültürpark Tenis Kulübü olarak tarihi çok eskilere dayanan bir geleneği yaşatmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Uyaroğlu, katılan tüm üyeler ve annelerine teşekkür etti.
 
Kültürpark Tenis Kulübü’nün yalnızca bir spor kulübü olmadığının altını çizen Uyaroğlu, "Burası İzmir’in en çağdaş, en demokrat üye profiline sahip cemiyetlerinden birisi. Üyelerimiz buraya sadece tenis oynamak ve müsabakalara katılmak için gelmiyor. Bizler burada çok büyük bir aile oluşturduk. Tüm özel günlerde bir araya gelmek kulübümüzün geleneklerinde var. Bugün de Anneler Günü için bir araya geldik. Tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun" diye konuştu

Yayın Tarihi : 08.05.2016 : 16:40

Etiketler : Ktk    Üyeleri    Anneler    Gününü    Kutladı    Bölge   


Yorumlar

3595




GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER




YAZARLAR



BEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN