Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Başkan Kocaoğlu İzmirlilerden Özür Diledi

Başkan Kocaoğlu İzmirlilerden Özür Diledi
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bornova, Bayraklı ve Konak ilçelerinin bazı mahallerinde yapılan uzun süreli su kesintisi nedeniyle twitter’dan özür dileyip, suyun verildiğini açıkladı.

 

 
İZSU Genel Müdürlüğü, Bayraklı ilçesi Fatih Caddesi üzerinde bulunan 2200 milimetre çaplı isale hattı üzerinde meydana gelen arızanın tamiri nedeniyle su kesintisi uyguladı. Su kesintisinden Bornova ağırlıklı olmak üzere Bayraklı ve Konak’taki bazı mahalleler de etkilendi. Ancak geçen salı günü başlayan su kesintisi, planlanan ve açıklanandan daha uzun sürdü. Onarımın ardından dün (cumartesi) gece yarısından itibaren su verilmeye başlandı.
 
ÖZÜR DİLEDİ
 
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, twitter’daki hesabından bugün attığı tweet ile bu kesintisi için vatandaşlardan özür diledi. Başkan Kocaoğlu, "Bayraklı-Bornova hattındaki kesinti için, başta annelerimiz olmak üzere hemşehrilerimden özür diliyorum. Gece arıza giderildi, sular verildi" diye yazdı.
 
ANNELER GÜNÜNÜ KUTLADI
 
Kısa süre önce vefat eden annesi Necla Kocaoğlu’nu Tokat’ın Erbaa ilçesinde toprağa veren Başkan Aziz Kocaoğlu, twitter’dan Aneler Günü’nü de kutladı. Kocaoğlu bu tweet’in de de
 
"Tüm annelerimizin gününü kutluyorum. Yanı başımızdayken kıymetlerini iyi bilelim" dedi.

Yayın Tarihi : 08.05.2016 : 13:25

Etiketler : Başkan    Kocaoğludan    Su    Kesintisi    Özrü    Bölge   


Yorumlar

4382
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN