Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Sicimoğlu'ndan Brezilya Esintileri

İzmir 2012'yi alışılmışın dışında uğurladı. Ayhan Sicimoğlu, keyifli sohbeti ve hazırladığı farklı tatlarla, İzmirlileri büyüledi.

 

 

İzmir 2013 yılına farklı tatlarla hazırlandı. On-Art İletişim Danışmanlığı bünyesinde, Aylin Onart'ın organize ettiği bu özel buluşmada Ayhan Sicimoğlu ile buluşan İzmirliler, oldukça değişik bir gece geçirdi. Seçkin davetlilerin bir araya geldiği kokteyl, rengarenk görüntülere sahne oldu. İzmirlileri keyifli sohbeti ile etkileyen Sicimoğlu, farklı kültürler ve müzikleri hakkında deneyimlerini paylaştı. 2012'yi uğurlarken, alışılmış kar manzaraları yerine sıcak Brezilya esintilerini adeta İzmir'e taşıyan Ayhan Sicimoğlu, kendi elleriyle hazırladığı Brezilya'nın yerel içkisi Caipirinha'yı da davetlilere ikram etti. Brezilya müzikleri eşliğinde güzel bir akşamı paylaşan İzmirliler, Brezilya ve Rio Karnavalı'nı yaşamış oldu.

Yayın Tarihi : 12.12.2012 : 11:07

Etiketler : ayhan    sicimoğlu    izmir    brezilya    esintisi    rio    karnaval    Caipirinha    yerel    içki    davet    kokteyl    on    art    aylin    onart    2012    veda    2013    karşılama    yılbaşı    şarkı    kültür    müzik       


Yorumlar

4997
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN