Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Selvitopu’na Teşekkür Ziyareti

Selvitopu’na Teşekkür Ziyareti
İzmir’in Karaburun İlçesi’nde gerçekleştirilen hayvan kısırlaştırma çalışmalarına destek veren Karabağlar Belediyesi’ne, Hayvan Hakları Federasyonu (HAYTAP) üyeleri katkılarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.

 

İzmir’in turistik ilçesi Karaburun’da geçtiğimiz hafta 12 köpek ve 40 kedinin kısırlaştırılarak, tedavi ve bakımları yapıldı. Karaburun Belediyesi, Karabağlar Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü, Karaburun Keçi Evsiz Canlılar Derneği’nin ortaklaşa gerçekleştirdiği çalışmaya HAYTAP ’dan teşekkür geldi. HAYTAP İzmir Temsilcisi Esin Önder ve Basın Sözcüsü Şule Baylan, Karabağlar Belediye Başkanı Muhittin Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Ziyarette, Karabağlar Belediyesi’nin sokak hayvanlarına karşı gösterdiği duyarlılıktan çok memnun olduklarını belirten İzmir Temsilcisi Esin Önder, Karaburun’da ortaklaşa düzenlenen etkinlikte sokak hayvanlarının kısırlaştırılma ve tedavi uygulamaları için Selvitopu ve ekibine teşekkür etti.
 
HER CANLININ YAŞAM HAKKI VAR
 
Başkan Selvitopu da ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeryüzünde her canlının yaşama hakkı olduğunu, bundan sonra da Karabağlar Belediyesi tarafından sokak hayvanlarının sağlıklı yaşam haklarını sürdürmeleri için ellerinden gelen desteği vermeye devam edeceklerini söyledi.

Yayın Tarihi : 05.05.2016 : 11:15

Etiketler : Haytaptan    Selvitopuna    Teşekkür    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

9454
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN