Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Buca’ya Bağış Okul

Buca’ya Bağış Okul
Hayırsever Sebahattin Özcan, Buca’da 32 derslikten oluşan bir meslek lisesinin kaba inşaatı için İzmir Valisi Mustafa Toprak ile protokol imzaladı.

 

İzmir Valiliği’ndeki protokol törenine İzmir Valisi Mustafa Toprak, Buca Kaymakamı Fecri Fikret Çelik, Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, Hayırsever Sebahattin Özcan hazır bulundu. Vali Toprak hayırsever Özcan’a teşekkür etti, "Umuyoruz ki yapacağınız bu okul ile birlikte hem siz imkânlarınızı çocuklarımızın ve evlatlarımızın daha iyi şartlarda eğitim görmesi için hem de sosyal yardımlaşma, paylaşma, dayanışma ve hayırseverlik noktasında fiziki ortamı sağlamış olacaksınız. Bugüne kadar baktığımız da İzmir’de 2003-2016 yılları arasında 146 protokol ile 2362 dersliğin yapıldığını görüyoruz ve onunla birlikte yine 20 protokol ile 222.298 metrekare arsa bağışı, 7 protokol ile 3 milyon 220 bin TL nakit bağışı, diğer eğitimle ilgili olan protokollerle 37 protokolle kültür merkezi, spor salonu, restorasyon, devir, cami olmak üzere hayırseverlerimiz bu katkıları sağlamışlar. Dolayısıyla 211 protokolle, 342 Milyon 100 bin bağış karşılığı işler yapılmış oluyor" dedi.
 
Vali Toprak, 32 derslikli meslik lisesinin kaba inşaatı, çatısı ve diğer eklentilerinin hayırsever tarafından yapılacağını ve okulun adının “Üsküplü Sebahattin Özcan Mesleki Teknik Anadolu Lisesi" olacağını duyurdu.
 

Yayın Tarihi : 04.05.2016 : 17:52

Etiketler : Bucaya    Bağış    Okul    Bölge   


Yorumlar

3456
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN