Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Akşener, İzmir'e Geliyor

Akşener, İzmir'e Geliyor
MHP'de çağrı heyetinin kongre tarihini 15 Mayıs olarak açıklamasının ardından,gözler muhaliflere çevrildi. En dikkat çeken adaylardan Meral Akşener, Cumartesi günü Gündoğdu Meydanı'nda İzmirlilere seslenecek. Mitingin başlama saatiyse 17.00 olarak ilan edildi.

 

En güçlü Genel Başkan Adayı olarak gözüken ve gittiği her yerde coşkulu kalabalıklarla karşılanan Meral Akşener, İzmir'de miting organize ederek gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor. 
 
Önceki gün bir TV kanalında canlı yayına katılan Akşener'in "Millet nezdinde sahip olduğumuz itibarı 7 Mayıs Cumartesi günü İzmir'den dünyaya ilan edeceğiz...!" sözleri üzerine gözler cumartesi günü yapılacak mitinge çevrilirken, Akşener'in bu mitinge özel önem verdiği belirtiliyor. 
 
İzmir'i hürriyet ve demokrasinin kalesi olarak gören Akşener'in, yapacağı ilk büyük mitingin tarihini  anneler günü arifesi ve  yerini ise İzmir olarak belirlemesinin bir tesadüf olmadığı ortaya çıktı. 
 
Atatürk'ün annesi Zübeyde Hanım'ın kabrinin bu şehirde bulunması ve kongre tarihi olan 15 Mayıs'ın da İlk Kurşun'un atıldığı tarihe rastlamasının bu tercihte etkili olduğu gelen haberler arasında. 
 
Meral Akşener'in  başlattığı yolculuğun bir genel başkanlık yarışından öte bir iktidar yolculuğu, bir millet hareketi  olduğunun altının çizeceği mitingte , her fırsatta  çok güvendiğini söylediği  kadınlar gençler ve Rumeli göçmenlerinin yoğunlukta olması bekleniyor. 
 
Akşener'in İzmir programı ise şöyle;
 
12.00 Adnan Menderes Havalimanı karşılama
 
14.00 Swissotel Grand Efes- Kanaat önderleriyle buluşma
 
17.00 Gündoğdu Meydanı- Miting

Yayın Tarihi : 04.05.2016 : 11:16

Etiketler : meral akşener    izmir    mhp    miting       


Yorumlar

4323
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN