Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Medya Dünyasının Fark Yaratan Sesi Ben TV 4 Yaşında

Medya Dünyasının Fark Yaratan Sesi Ben TV 4 Yaşında
Kurulduğu günden beri ''Sınırsız ve Kesintisiz'' yayın politikasıyla izleyicilerle buluşan Ben TV, 4. yaşını görkemli bir geceyle kutladı.

 

Medya dünyasının fark yaratan sesi Ben TV, 4. yaşını muhteşem bir geceyle kutladı. B. Equine Binicilik Tesisleri’nde gerçekleştirilen gecede Ben TV ve Maya ailesi tam kadro hazır bulundu. 
 
Türkiye’nin ilk internet televizyonun İzmir’den doğmuş olmasının gururunu yaşadıklarını belirten Ben TV Genel Yayın Yönetmeni Erol Yaraş, Ben TV’nin bu günlere gelmesinde emeği olan herkese teşekkür etti. Yaraş, “Medya sektörünün zor günler geçirdiği bu dönemde, Ben TV olarak hiçbir holding gücüne dayanmadan, sadece yayıncılık yaparak ulaştığımız bu nokta, büyük bir başarı hikayesidir. Geride bıraktığımız yıllarda İzmir adına birçok başarıya imza attık. Kentin sorunlarını dile getirerek çözüm yolları önerdik. Bunda da başarılı olduk. Kurulduğumuz günden bu güne kadar bize destek veren tüm kurum ve kuruluşlara, dostlarıma ve ekibime çok teşekkür ediyorum” dedi.
 
 
Konuşmaların ardından bu muhteşem gece pasta kesim töreniyle son buldu.
 
ÇİZGİMİZDEN HİÇ SAPMADIK
 
Usta Gazeteci Erol Yaraş önderliğinde genç ve dinamik kadrosuyla bugüne kadar “doğru ve tarafsız” yayıncılık anlayışından hiç sapmayan Ben TV, yeni yaşını doldurmanın ve sektörde olgunlaşmış olmanın verdiği net duruşun haklı gururunu yaşıyor.
 
İzmir yerelinde yaşanan olayları, hızlı yayıncılık anlayışıyla tüm dünyaya aktaran Ben TV, alanında uzman programcıları ve güçlü yazar kadrosuyla da göz dolduruyor. 
 
YAZARLAR...
 
NELER YAPTIK?
 
4 Kasım 2011’de yola çıkan ve 16 Nisan 2012’de gerçekleştirdiği ilk yayınıyla birlikte tüm dünyaya ulaşan Türkiye’nin ilk internet televizyonu Ben TV, geçen zaman diliminde birçok başarılı projeye imza attı. 
 
EXPO 2020 kapsamında Paris’ten gerçekleştirilen canlı yayınlar; Volkan Konak, Kenan Işık ve İbrahim Yazıcı’nın sahne aldığı 10 Kasım Atatürk’ü Anma Konseri; Bedia Muvahhit Tiyatro Ödülleri; Karşıyaka Dans Festivali; Best Contest Turkey İngilizce Konuşma Yarışması; Demis Roussos’un sahne aldığı Çeşme Festivali, Ben TV’nin medya sponsorluğunda gerçekleştirilen başarılı projelerden sadece birkaçı… 
 
PROGRAMLAR...
 
Medyanın güçlü sesi Ben TV, 2015 yılında düzenlenen Altın Örümcek Web Ödülleri’nde en iyi 3. haber sitesi seçilerek de tüm bu başarılarını ülke çapında taçlandırdı.
 
HABERLER...
 
18 Aralık 2012’de Ben HABER gazetesini bünyesine katarak güçlenen Ben TV’nin, www.kanalben.com adresi ise günde 50 bin tıklanmaya ulaşarak yeni bir başarıya daha imza attı.
 
BEN HABER GAZETESİ...
 
Bize inandığınız müddetçe biz varız… 
 
Bu başarı hepimizin… 
 
Bizi izlemeye devam edin…
 
 
 

Yayın Tarihi : 03.05.2016 : 13:34

Etiketler : haber    haberler    ben tv    4 yaşında    gündem    ekonomi    siyaset    izmir    yerel haberler    televizyon    internet    ben haber    kanalben       


Yorumlar

7480
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN