Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Konseyde Çıkan İsim Şaşırttı

Konseyde Çıkan İsim Şaşırttı
Survivor'da birleşme partisinin ardından ilk dokunulmazlık oyununu ünlüler takımı kaybederek sıkıntılı bir konsey sürecine girdi.

 

Yayınlanan son bölümde Atakan ve Nagihan kavgası son bölüme damga vururken, bu tartışma ada konseyinde çıkacak isme yansıyacak gibi gözüküyor. Ünlüler takımında Semih ve Nagihan yazacağı ismi birbirlerine söylemeseler de aynı isimde birleşmiş gibi bir tutum sergilediler.
 
Atakan kendi isminin çıkmasından tedirgin olmadığını belirterek ünlüler takımının diğer üyelerinden korkmadığını açıkladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımını bu hafta stresli bir ada konseyi bekliyor. Bireysel dokunulmazlık oyunu oynanmadan önce takımın içinden bir kişinin ismi yazılacak.
 
 
Tüm bunlar yaşanırken, gönüllüler takımının ünlülüler takımının bulunduğu adaya gelmesiyle birlikte Semih'in tavrı merak ediliyordu. Son bölümde yaşananlara bakıldığında Semih ve gönülüller takımı şu ana kadar diyalog içine girmedi.
 
Survivor ada konseyinde Nagihan, Atakan ve Ezgi ciddi bir tartışma yaşadı. Ezgi, Nagihan'ın Atakan ile ilgili konuşurken sürekli adının geçmesinden rahatsız olduğunu söyledi ve tartışma başladı.
 
 
Dokunulmazlık oyununu kaybeden ünlüler takımı isim söyleme öncesinde gergin anlar yaşadı. Atakan oyun alanında sözlerinin yanlış anlaşıldığını dile getirirken, Nagihan moralinin çok bozuk olduğunu ve Atakan'ın moralini bozacak sözler söylediğini dile getirdi.
 

Yayın Tarihi : 03.05.2016 : 10:21

Etiketler : survivor    ada konseyi    yarışma    acun ılıcalı    ünlüler    gönüllüler    avatar atakan    nagihan    ezgi    yattara    semih    yunus günçe   


Yorumlar

9263
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN