Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehidin Eşi: O Benim Canımdı

Şehidin Eşi: O Benim Canımdı
Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde sürdürülen operasyonlar sırasında şehit olan 25 yaşındaki Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım’ın eşi Yasemin Yıldırım, "O değildir. O benim canımdı. Can neredesin?" diye gözyaşı döküp, tabuta sarılarak vedalaştı.

 

 
Şehit Serdar Yıldırım’ın cenazesi, akşam saatlerinde konulduğu Asker Hastanesi’nden törenle alınarak konvoy eşliğinde PTT Evleri Mahallesi’ndeki evine getirildi. Cenazenin evine gelmesi beklenirken aynı zamanda teyzesinin kızı olan 2 yıllık eşi Yasemin Yıldırım’ın "O değildir. O benim canımdı. Can neredesin?" sözleri çevrede bulunanların gözyaşlarına boğulmasına neden oldu. Şehit Serdar Yıldırım’ın cenazesi gözyaşları ve tekbirler eşliğinde karşıladı. Cenaze aracındaki tabutuna Mardin’in Kızıltepe İlçesi’nde vatani görevini yapan kardeşi Sercan ve operasyon sırasında yanında bulunan askerler eşlik etti. Baba Halil, anne Teslime, eşi Yasemin ile kardeşleri şehidin Türk bayrağına sarılı tabutunu öperek gözyaşı döktü.
 
Jandarma Uzman Çavuş Serdar Yıldırım’ın cenazesi, toprağa verilmek üzere Aladağ İlçesi’nin Boztahta Mahallesi’ne götürüldü.

Yayın Tarihi : 02.05.2016 : 12:49

Etiketler : Şehidin    Eşi    O    Benim    Canımdı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9272
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN