Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Tanju Çolak’tan Hastaneye Moral Ziyareti

Tanju Çolak’tan Hastaneye Moral Ziyareti
İzmir Kuzey Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğine bağlı Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret eden eski milli futbolcu Tanju Çolak, onlara moral verdi.

 

 
Tanju Çolak, Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu Başkanı Cem Kavur ve Platform üyeleri ile birlikte Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi Çocuk Onkoloji Servisi’nde tedavi gören çocukları ziyaret etti. Ziyareti esnasında çocuklarla sohbet ederek çeşitli hediyeler veren Çolak, ayrıca serviste tedavi gören Galatasaray taraftarı 17 yaşındaki Elif Bingöl’e de imzaladığı 10 numaralı Galatasaray formasını hediye etti. Çocukların yüzlerini bir an da olsa gülümsetebilmek, moral vermek ve zor tedavi süreçlerinde yalnız olmadıklarını hissettirmek istediklerini belirten Çolak, daha sonra hastane çalışanlarının yaptığı futbol maçını izleyerek hastaneden ayrıldı.
 
Hastane Yöneticisi Prof. Dr. Gökhan Akbulut "Onkoloji hastalarında moral desteği çok önemlidir. Tedavi sürecini olumlu yönde etkilemektedir. Bu sebeple ziyaretlerinden dolayı Tanju Çolak ve Ege Toplumsal Düşünce ve Gelişim Platformu üyelerine teşekkür ediyorum" dedi.

Yayın Tarihi : 02.05.2016 : 10:56

Etiketler : Tanju    Çolaktan    Hastaneye    Moral    Ziyareti    Bölge   


Yorumlar

1538
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN