Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


MHP İzmir, Akşener’i Karşılamaya Hazırlanıyor

MHP İzmir, Akşener’i Karşılamaya Hazırlanıyor
MHP İzmir eski İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu, 7 Mayıs Cumartesi günü İzmir’e gelecek olan MHP Genel Başkan adayı Meral Akşaner’in Gündoğdu Meydanı’nda miting yapacağını belirterek, "İzmir’in bir Türk anasını demokrasi şahsiyetini ağrına basacağına inanıyorum" dedi.

 

 
MHP İzmir eski İl Başkanı Müsavat Dervişoğlu, Kaya Prestige Otel’de düzenlediği basın toplantısında 7 Mayıs’ta İzmir’e gelecek olan MHP Genel Başkan adayı Meral Akşener’in programı hakkında bilgi verdi. Dervişoğlu, 15 Mayıs kurultayının parti üzerindeki kara bulutları dağıtarak, umut saçacağını öne sürdü. Dervişoğlu, şöyle konuştu:
 
"Ya belirlenen gündemlerin esiri olacağız ya da gündem belirleyen bir konuma geleceğiz. Türkiye bir uçuruma sürüklenirken ya kendi iç meselelerimizde boğulacağız ya da milletimizin desteğini alarak bu kötü gidişe bir ’dur’ diyeceğiz. Ya kendi hareketimizden başlayıp, bütün Türkiye’ye umut saçacağız ya da bu iç mücadele ortamının tozu dumanı arasında enerji kaybedeceğiz. 15 Mayıs’ta gerçekleştirilecek kurultayımızın kara bulutları dağıtacak, geleceğe umut saçacak yeni bir başlangıç olmasını istiyoruz."
 
MHP eski İl Başkanı Dervişoğlu, Akşener’in mitingini 8 Mayıs Pazar Anneler Günü’nden bir gün önce Alsancak Gündoğdu Meydanı’nda yapacağını vurgulayarak, "Türk anasını İzmirlilerle buluşturacağız" dedi.
 
 

Yayın Tarihi : 29.04.2016 : 13:51

Etiketler : Mhp    İzmir    Akşeneri    Karşılamaya    Hazırlanıyor    Politika    Kanalben    Haber   


Yorumlar

6920
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN