Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Seyyar Makam Odası Örnekköy’de

Seyyar Makam Odası Örnekköy’de
Seyyar Makam Odası uygulaması başlatan Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, bu hafta Örnekköy’de vatandaşlarla buluştu.

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte mahalle ziyaretlerine ağırlık veren Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar bir yandan resmi görüşmelerini yapmak, diğer yandan vatandaşların talep ve önerilerini dinleyebilmek için geçen hafta başlattığı ’seyyar makam odası’ uygulamasını bu kez Örnekköy’e taşıdı. Uygulama sayesinde; hem resmi görüşmeler için gelen misafirlerini farklı mahallelerde konuk eden Başkan Akpınar hem de vatandaşlarla daha sık buluşma imkânına kavuştu. Muhtarlık Binası önünde masa ve sandalyeler ile geçici ziyaret odası oluşturan Başkan Akpınar, gün içindeki resmi görüşmelerini burada kabul etti. Geri kalan zamanda da vatandaşların talep ve önerilerini dinleme fırsatı yaratan Başkan Akpınar, mahalle için yapılan çalışmaları yerinde inceledi ve esnaf ziyaretleri ile halkın talep ve önerilerini dinledi. Aniden bastıran kısa süreli yağmur sırasında da tasarımı ve imalatı belediye bünyesinde yapılan çadır devreye sokuldu. Mahalle sakinleri, hazırlanan çadırda Başkan Akpınar ile birebir görüşebilme imkânına kavuştu. Belediyenin ikram arabalarından, vatandaşlara çay, kahve ve su ikram edildi.
 
Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar “Resmi randevular günümün büyük bir çoğunluğunu alıyor. Bunu yaparken, halkımızla daha fazla buluşabilmek için böyle güzel bir uygulama başlattık. Sokaktan kopmadan, vatandaşlara dokunarak da resmi işleri yürütebileceğimizi gördük ve beğeni de topladık. Bundan sonra randevu taleplerini belediyede değil, muhtarlıklarımızın yanına kuracağım ’makam’ odalarında karşılayacağım. Geri kalan zamanı da sokaklarda çalışmaya ayıracağım. Vatandaşlarımız beni bundan sonra makam odasında değil, sokakta görecek" dedi.

Yayın Tarihi : 29.04.2016 : 13:08

Etiketler : Seyyar    Makam    Odası    Örnekköyde    Bölge   


Yorumlar

4020
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN