Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Şehidin Baba Evine Ateş Düştü

Şırnak’ta, Gazipaşa Mahallesi’nde teröristler tarafından açılan ateş sonucu başından vurularak şehit olan Jandarma Üsteğmen Rahim Çelik’in İstanbul Sultanbeyli’deki baba evine ateş düştü.

 

TAZİYE ÇADIRI KURULDU
 
Sultanbeyli, Mehmet Akif Mahallesi, Kur’an Kursu Caddesi, Hünkar Sokak’taki evin yanında büyük bir taziye çadırı kuruldu. Çadırda ziyaretçilere yemek ikram edildi. Baba Güngör Çelik taziyeleri kabul etti.
 
SOKAK BAYRAKLARLA DONATILDI
 
Şehidin baba evinin bulunduğu tüm sokaklar ziyaretçilerin araçları ile trafiğe kapanmış durumda. Polis ve jandarma ekipleri tarafından güvenlik önlemi alınan sokak Türk Bayraklarıyla donatıldı.
 
GEÇİCİ GÖREVLE ŞIRNAK’A GİTMİŞTİ
 
Asıl görev yeri Muş olan Şehit Üsteğmen Rahim Çelik’in geçici görevle Şırnak’a gittiği belirtildi.
 
İKİZ ÇOCUKLARI VARDI
 
Şehidin 5 aylık İrfan ve Eymen adlı ikiz çocukları olduğu öğrenildi. Şehit Rahim Çelik’in cenazesi bu gece annesi ve eşinin gözetiminde İstanbul’a getirilecek.
 
ŞEHİT BABASI: VATAN SAĞOLSUN
 
Konuşmakta güçlük çeken şehit babası Güngör Çelik, "Vatan sağolsun. Allah bize sabır versin. İki tane ikiz torunumuz vardı. Muş’tan geçici görevle önce Cizre, sonra Şırnak’a geçti. Ne zaman döneceği belli değildi" dedi.

Yayın Tarihi : 28.04.2016 : 22:50

Etiketler : Şehit    Üsteğmen    Rahim    Çelikin    İstanbul    Sultanbeyliteki    Baba    Evine    Ateş    Düştü    Kanalben    Haber   


Yorumlar

3588
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN