Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Küçük Kulüp, Teniste Çıtayı Zirveye Taşıyor

Küçük Kulüp, Teniste Çıtayı Zirveye Taşıyor
Küçük Kulüp Derneği tenis kortlarının antukakort olarak yenilenme çalışmalarında geri sayım başladı. 5 Mayıs Perşembe günü kortlar hizmete giriyor.

 

Geçtiğimiz ay yenilenme çalışmalarına başlanan Küçük Kulüp tenis kortları planlandığı gibi bir aylık çalışma süresinin ardından 5 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek törenle açılıyor. Türkiye’nin sayılı tenis kortlarından olacak tesisin açılışını Türkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş ve Türkiye’nin önde gelen raketleri Küçük Kulüp üyeleri ile birlikte yapacak.
 
'Gururlu ve mutluyuz'
 
Küçük Kulüp Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Emre Sarıgedik “Kulübümüzün yumuşak zemini ile sakatlanmaları en aza indiren, yağmurdan etkilenmeyen, doğa ile dost özellikleri iledünya standartlarında antukazemin toprak kortlara kavuşmasına çok az kaldı.Böyle önemli bir yatırımı hayata geçirdiğimiziçin oldukça gururlu ve mutluyuz. 5 Mayıs Perşembe günü düzenlenecek kurdele kesme törenimiz ve açılış kokteylimizdeTürkiye Tenis Federasyonu Başkanı Cengiz Durmuş, Divan Kurulu Başkanımız ve İZKA Kalkınma Kurulu Başkanı Kemal Çolakoğlu, değerli eski başkanlarımız ve yöneticilerimiz, onur kurulu üyelerimiz, İzmir’de ülkelerini temsil eden kariyer konsolosları, İzmir protokolü, milli tenisçilerimiz ve tabii ki bu projede maddi, manevi destekleri ile bize güç veren tüm değerli üyelerimizle ile birlikte mutluluğumuzu paylaşmayı hedefliyoruz.” dedi.
 

Yayın Tarihi : 28.04.2016 : 20:25

Etiketler : küçük kulüp    emre sarıgedik    tenis    kort       


Yorumlar

3144
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN