Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Düzce'de Adliye Önünde Kavga

Düzce'de Adliye Önünde Kavga
Düzce’de, terör örgütü propagandası yaptıkları iddiasıyla gözaltına alınan 5 üniversite öğrencisi adliyeye sevk edildi. Adliye önünde arkadaşlarına destek için gelen 10 kişilik gruba, yaklaşık 30 kişilik başka bir grup saldırdı. Taşlı sandalyeli saldırıda 2 kişi yaralandı.

 

Düzce Cumhuriyet Başsavcılığı’nın, sosyal medyada terör örgütü propagandası yapmak suçlamasıyla yürüttüğü soruşturma kapsamında gözaltına alınan Düzce Üniversitesi öğrencileri R.A, A.E, M.A, U.C.B. ve M.Ş, Emniyet’teki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 10 kişilik grup, arkadaşlarına destek vermek için adliye önünde toplandı. Bunu öğrenen karşıt görüşlü yaklaşık 30 kişilik grup da adliyeye geldi. Kalabalık grup, aralarında kadınların da bulunduğu 10 kişiye taş ve sandalyelerle saldırdı. Polis ekipleri biber gazı ile müdahale ederek grupları ayırmaya çalıştı. Kalabalık grup, polisin müdahalesiyle adliye önünden uzaklaştırıldı. Saldırıya uğrayan gruptan 2 kişi yaralandı.
 
Yaralılar, ambulansla Düzce Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı. Polis, arkadaşlarına destek için toplanan diğer 8 kişiyi Emniyet’e götürdü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.
 
FOTOĞRAFLI

Yayın Tarihi : 27.04.2016 : 20:32

Etiketler : Düzcede    Adliye    Önünde    Karşıt    Görüşlü    İki    Grup    Arasında    Kavga    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4095
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN