Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Fuar’da Organik Kıyafetler

Fuar’da Organik Kıyafetler
Ekoloji İzmir- 5’inci İzmir Organik Ürünler Fuarı’nda Ege Giyim Sanayicileri Derneği (EGSD) üyeleri de katılırken, organik kıyafetler misafirler tarafından büyük bir ilgi ile karşılandı.

 

 
11 firma ile organik ürün fuarına katıldıklarını ifade eden EGSD Yönetim Kurulu Başkanı Mukadder Özden, “Ege’nin ruhuna uygun bir fuara katılmanın mutluluğu içerisindeyiz. Geçtiğimiz yıllarda gıda üzerine güçlü bir fuarın bu yıl giyim sektörüne de öncülük etmesi umut verici. Türkiye’de yüzlerce organik sertifikalı ürün satan firmalar mevcut. Organik giyimlerin ilgi görmesi ile yurtdışına ihracatlarımız devam etmektedir. Ürettiklerimiz ürünler çevreci ürünler olduğu için oldukça fazla ilgi görüyoruz" dedi.
 
Ekoloji İzmir Organik Ürünler Fuarı’nda perakende satış noktalarının da kurulduğunu dile getiren Özden, “Dünyanın önde gelen ülkelerine organik ürün ihraç eden firmalar fuar alanımızda perakende satış gerçekleştirmektedir. Buraya gelen ziyaretçilerimiz toptan ve perakende ürünleri alabilecekler" dedi.
 
Organik Ürün Fuarı’na, Mayteks, Demoteks, Akçakaya, Torateks, Seyfeli, Simurg, Ozmoz Tekstil, Version Tekstil, Olimpeks, Yeniçeri Ege Denizi gibi tekstil sektörünün önde gelen firmalar da katıldı.
 

Yayın Tarihi : 27.04.2016 : 14:59

Etiketler : Fuarda    Organik    Kıyafetler    Bölge   


Yorumlar

3802
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN