Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Karabağlarlı Kadınlar Kenti Tanıyor

Karabağlarlı Kadınlar Kenti Tanıyor
İzmir’in Karabağlar İlçesi’nde yaşayan kadınların kenti tanıması ve sosyal dayanışma içerisinde eğlenceli zaman geçirmeleri amacıyla Sasalı programı ve vapur gezisi düzenlendi.

 

 
Karabağlar’da imkanı olmayan kadınların kentini tanımasının amaçlandığı ve bir haftayı kapsayacak programa yoğun ilgi gösterildi. Karabağlar Belediyesi Sosyal Yardım İşleri ve Muhtarlık İşleri Müdürlüğü’nün desteğiyle gerçekleştirilen programda, 400 kadar kadın günün tadını çıkardı. Güne piknikle başlayan kadınlar, Sasalı’daki İzmir Doğal Yaşam Parkı ziyaretinden sonra vapurla körfez turu yaptı. Keyifli bir gün geçiren kadınları, Üçkuyular Vapur İskelesi’nde Başkan Selvitopu karşıladı. Karabağlar Kent Konseyi Başkanı Seniye Nazik Işık ve Karabağlar Belediyesi Kültür Müdürü Güven Güngörmüş de programa katıldı.
 
İzmir Büyükşehir Belediyesi Kadın Çalışmaları Şube Sorumlusu Hülya Hamşioğlu’nun ardından, Başkan Selvitopu da etkinlikle ilgili kısa bir konuşma yaptı. Karabağlarlı kadınların kentini tanıması gerektiğini belirten Selvitopu, "Kenti tanımak, kenti halkla bütünleştirmek bu tür etkinliklerle oluyor. Burada da Büyükşehir Belediyemiz gerçekten çok büyük destekler veriyor. Bu kent hepimizin, bu kent kadınlarımızın. Çünkü kenti ayakta tutacak ve sürükleyecek olanda sizlersiniz. Bizlerin amacı sizlere kenti tanıtmak, İzmir’i tanıtmak. Bu güzel kenti doya doya yaşamak herkesin hakkı" dedi. Bu tür gezilerin devam edeceğini söyleyen Başkan Selvitopu, kadınlarla bir süre sohbet etti ve günün anısına onlarla fotoğraf çektirdi.

Yayın Tarihi : 27.04.2016 : 12:40

Etiketler : Karabağlarlı    Kadınlar    Kenti    Tanıyor    Bölge   


Yorumlar

2692
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN