Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Paketten Bomba Çıktı

Paketten Bomba Çıktı
Bitlis'in Güroymak İlçesi’nde boş bir binada oynayan çocukların bulduğu naylon poşete sarılı paketten bomba çıktı. Paketten şüphelenen öğretmenin ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, bombayı kontrollü bir şekilde patlattı.

 

Güroymak İlçesi Bağlar Mahallesi’nde bugün akşam saatlerinde metruk bir binanın içinde oyun oynayan çocuklar,  buldukları naylon paşete sarılı paketi yanlarına alarak bir okulun yakınlarına kadar götürdü. Çocuklar, öğretmenlerine haber verererek paketi gösterdi.
 
Paketten şüphelenen öğretmen de durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen polis ekipleri, poşette bomba olduğunu tespit edince, bomba uzmanı çağırdı. Alınan çevre güvenliğini ardından poşet, boş bir alanda kontrollü şekilde patlatıldı. Patlama sırasında, yerde derin bir çukur oluşurken, yakındaki bir evin de camları kırıldı.
 
Polis ekipleri, metruk binada başka bir bombanın olma ihtimaline karşı kapsamlı bir arama çalışması yapıldı. Çalışmaların ardından polis vatandaşları uyarararak mahalleden ayrıldı.

Yayın Tarihi : 26.04.2016 : 23:03

Etiketler : Güroymakta    Çocukların    Bulduğu    Paketten    Bomba    Çıktı    Kanalben    Haber   


Yorumlar

4259
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLERReklam

YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN