Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Enver Aysever Bucalılarla Buluştu

Enver Aysever Bucalılarla Buluştu
Ünlü gazeteci, televizyon program yapımcısı, sosyolog, politikacı ve tiyatrocu Enver Aysever “Aykırı Kumpanya” adlı müzikli gösterisi ile Bucalılarla buluştu

 

Gazetecilik, televizyonculuk, sosyologluk gibi birçok kimlik taşıyan Enver Aysever, tiyatro ve sahne sanatlarındaki yetkinliğini Buca’da sahneledi. Enver Aysever, benzersiz bir sahne gösterisiyle Bucalı seyircilerin karşısına çıktı. Tarzı açısından bir ilk olan ‘Aykırı Kumpanya’ adlı müzikli gösterisini Bucalı sanatseverler için sahneleyen Aysever,  sosyal ve siyasal olayları ve yakın siyasi tarihimizi şarkılı, şiirli, müzikli gösterisi ile masaya yatırdı.  
 
Hikayeleri ile hafızaları tazeleyen Enver Aysever’in yazıp yönettiği ve anlatımını da üstlendiği oyunda, özgün besteleri düzenlemeleri ile Aykırı Kumpanya Orkestrası eşlik etti.
 
Şarkılı, şiirli, sazlı, sözlü yapısıyla bambaşka bir tarz yakalayan  "Aykırı Kumpanya" Bucalı sanatseverlerden tam not aldı. Dokuz Eylül Üniversitesi Eğitim Fakültesi Konferans Salonu’nu dolduran Bucalılar gösteri sonunda Enver Aysever ve ekibini ayakta alkışladı. 

Yayın Tarihi : 26.04.2016 : 10:15

Etiketler : buca belediyesi    enver aysever    aykırı kumpanya       


Yorumlar

9175
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN