Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Üniversiteli Kızın Ölümü Davasında Keşif...

Üniversiteli Kızın Ölümü Davasında Keşif...
Kadıköy’de, yolun karşısına geçerken otomobilin çarpması sonucu hayatını kaybeden üniversite öğrencisi 20 yaşındaki Feride Büşra Taşlı’nın ölümüne ilişkin dava kapsamında olay yerinde keşif yapıldı.

 

Yapılan keşfe, mahkeme hakimi, uzman bilirkişi, ölen Feride Büşra Taşlı’nın babası Erol Taşlı, tanıklar ve tarafların avukatları katıldı. Olay yerinde polisin de güvenlik önlemi aldığı keşif çalışması sırasında tanıklar da olay anını anlattı.
 
"O GÜNDEN BERİ ÇOK ZOR GÜNLER YAŞIYORUZ"
 
Yapılan keşif öncesi olayın nasıl gerçekleştiğini anlatan baba Erol Taşlı, "Kızımın vefat ettiği yerdeyiz. Tekrar bu acıları yaşamak çok zor. Kızımın arkasındayız. Mahkemeye de, hakimlerimize de güveniyoruz. Kızımın olay esnasında yaya geçidinden geçip geçmediğini, ışıkların kırmızı yanıp yanmadığını, onları yapacağız. Daha önceden bilirkişi rapor tutmuştu, sürücünün asli kusurlu, yayanın kusursuz olduğunu söylemişti. İyi bir sonuç çıkacak, mahkemeye güveniyoruz. O günden beri çok zor günler yaşıyoruz. 3 aydır işe gidemiyorum. Ailem kötü, psikolog gözetimi altında. Hâlâ atlatamadık. Çok acı bir şey. Allah kimsenin başına vermesin" diye konuştu.
 
"MAYIS AYI İÇİNDE DAVANIN BİTİRİLECEĞİNİ DÜŞÜNÜYORUZ"
 
Taşlı ailesinin avukatı Efkan Bolaç da, yapılan keşfin ardından mahkemeye bilirkişi raporunun sunulacağını belirterek, "Bilirkişi raporu sonrasında da, bizim tahminimiz, 5 Mayıs’ta duruşma var, duruşmaya bilirkişi raporunun yetişeceğini düşünüyoruz. Davada muhtemelen araştırılacak bir konu kalmadığından son aşamaya geleceğiz. Mayıs ayı içinde bu davanın bitirileceğini düşünüyoruz" dedi.

Yayın Tarihi : 25.04.2016 : 16:29

Etiketler : Kızın    Ölümü    Davasında    Keşif    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

5889
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN