Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Bakan Yıldırım Ödemiş'te

Bakan Yıldırım Ödemiş'te
Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom iştiraki AssisTT’in Ödemiş’teki çağrı merkezini ziyaret ederek incelemelerde bulundu. Yıldırım, yaklaşık 250 kişinin istihdam edildiği merkezin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

 

Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Binali Yıldırım, Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT’in İzmir’in Ödemiş ilçesindeki yeni çağrı merkezini ziyaret etti. AsissTT Ödemiş Çağrı Merkezi çalışanları ile sohbet eden Bakan Yıldırım, merkezin çalışmaları hakkında AssisTT Genel Müdürü Ali Dülgeroğlu’ndan bilgi aldı.
 
İzmir’in şehir merkezi dışındaki ilk ve tek çağrı merkezi
 
Türkiye genelinde 20 şehir ve 23 ayrı lokasyonda yaklaşık 10 bin çalışanıyla hizmet veren AssisTT’in yeni Ödemiş lokasyonu yaklaşık 250 kişiye istihdam sağlıyor. AssisTT Ödemiş Çağrı Merkezi, İzmir’de şehir merkezi dışında bir ilçede faaliyet gösteren ilk ve tek çağrı merkezi olarak dikkat çekiyor. Çağrı merkezi sektörünün önde gelen teknolojilerini kullanan Ödemiş lokasyonunda çalışanlar; Türk Telekom Mobil, Tredaş ve Gestaş için tüm Türkiye’ye hizmet veriyor.

Yayın Tarihi : 25.04.2016 : 10:57


Yorumlar

5856
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN