Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Moloz Gitti Otopark Geldi

Moloz Gitti Otopark Geldi
Buca Belediyesi, Mobilyacılar Sitesi’ne yaptığı ince dokunuş ile esnafın yüzünü güldürdü. Seyhan Mahallesi Mobilyacılar Sitesi içerisinde yer alan ve kaçak moloz döküm sahasına dönen boş arazi, çevre kirliliğinin yanı sıra her an yangın çıkma riski ile çevre esnafının kabusu olmuştu. Kısa sürede harekete geçen Belediye ekipleri, boş arazinin çevre düzenlemesini yaparak bölge esnafını hem otoparka hem de huzura kavuşturdu.

 

Buca Belediyesi, Seyhan Mahallesi’nde yer alan Mobilyacılar Sitesi’ne yaptığı düzenleme ile esnafa rahat bir nefes aldırdı. 
 
Mobilyacılar Sitesi içerisinde zaman içinde kaçak moloz döküm sahası haline dönen boş araziler, yarattığı yangın riskiyle bölge esnafının korkulu rüyası haline gelmişti. Durumu Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina’ya ileten bölge esnafının talebi belediye ekipleri tarafından kısa sürede yerine getirildi ve Mobilyacılar Sitesi yeni görünümüne kavuştu. 5 bölgede yürütülen çalışmaların ardından esnafta rahat nefes aldı. Kaçak moloz döküm alanı haline gelen bölgeyi temizleyen ekipler, çevre düzenlemesi yapıp, kilit parke döşeyerek, esnafa güvenli bir otopark alanı yarattı.
 
Çevre kirliliğinin yanı sıra molozların her an yangın tehlikesi yarattığını ve bu sebeple dükkanların da huzurla çalışamadıklarını söyleyen çevre esnafı, Buca Belediye Başkanı Levent Piriştina ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Yayın Tarihi : 25.04.2016 : 09:52

Etiketler : buca belediyesi    seyhan mahallesi    mobilyacılar sitesi       


Yorumlar

4553
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN