Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Kan Grubuna Göre Cinsel Yaşam

Kan Grubuna Göre Cinsel Yaşam
Cinsel hayatınızdaki davranışlarınızı kan grubunuzun büyük ölçüde etkilediğini biliyor muydunuz? İşte kan grubunun cinsel yaşama hatta karakterinize etkileri...

 

A Grubu Kadını
 
Para harcamasını çok sever. Seksi iç çamaşırlarına düşkündür. Değişikliği seven biri olduğu için değişik fantazileri denemekten çekinmez. Onun fantazilerini hayal bile edemezsiniz.
 
A Grubu Erkeği
 
Kadınlarının aksine A grubu erkeği için seks, daha çok üreme amaçlıdır. Fantezilere kapalıdır, sevişmek onun için bazen görevden bile ibaret olabilir. Fakat bu da aldatılma riskini birlikte olduğu kadın için 0 noktasında tutar, ilişkide bağlıdır.
 
 
B Grubu Kadını
 
Para konusunda eli çok açıktır ya da çok cimridir. İstek doludur. Sekse hiç hayır demez. Onun için mekan ve zamanın önemi yoktur.
 
B Grubu Erkeği
 
Özgürlüğünün sınırlanmasından nefret eder. Kadınlara saygısı sonsuzdur. Hep neşe dolu bir kadına sahip olmak ister. Seks sırasında da çok saygılı ve cömerttir.
 
 
AB Grubu Kadını
 
Pratik kadınlardır. Seks ile fazla uğraşmak istemezler. Onlar için iş hayatı seks hayatından önemlidir.Seks’in hızlı sona ermesini isterler. Onlar için para ve çalışmak vazgeçilmezdir.
 
AB Grubu Erkeği
 
Seks sırasında mutlaka sözünün dinlenmesini, isteklerinin yapılmasını ister ancak hoşgörülü ve kararlıdır. En iyi aşıklar bu grupdan çıkar. Eğer onların istediklerini yaparsanız size ömür boyu aşık kalırlar...
 
 
0 Grubu Kadını
 
Şehvet ve arzu doludurlar. Onlar için seks vazgeçilmezdir. Erkeklerin yüreğini hoplatan elbiseler giymeye bayılır. Karşı cinsi baştan çıkarmak onların işidir. Bu kadınlarla bir kere bile beraber olsanız mutlaka devamını isteyebilirsiniz, bir daha vazgeçmeniz imkansızdır.
 
0 Grubu Erkeği
 
Aşık olduğu zaman birlikte olduğu kadını çok kıskanır. Onu asla başka bir erkekle düşünmek istemez. Kalabalığı sevmediği için sokakta öpüşmek bile onları sıkar. Yatakta ise son derece hareketli, çalışkan ve hırslıdır. Sevgilisine veya eşine sık sık fantazi hediyeleri almayı sever.
 
Kaynak: Mahmure

Yayın Tarihi : 24.04.2016 : 10:02


Yorumlar

8327
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN