Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Folkart’ta Renkli Bayram

Folkart’ta Renkli Bayram
Folkart Towers, 23 Nisan’da çocuklara yönelik birbirinden renkli etkinlikler düzenleyerek bayram coşkusunu yaşattı.

 

Folkart Towers 23 Nisan Çocuk Festivali’nde çocuklar gönüllerince eğlenirken, sayısal ve sosyal zeka gelişiminin yanı sıra el ve vücut koordinasyonlarını da geliştiren birbirinden ilginç, günümüzde pek oynanmayan; sek sek, ip atlama, halat çekme gibi sokak oyunlarıyla güzel vakit geçirdi. Aileler de çocuklarıyla birlikte eğlenme fırsatı buldu. Çocuklar özellikle sokak oyunları; saklambaç, halat çekme, ip atlama gibi yarışmalar yoğun ilgi gördü. Folkart Çarşı’da düzenlenen etkinlikler kapsamında, birçok faaliyet düzenlendi. Etkinliklerde küçük çocukların aileleri eğlenceli saatler geçirdi.
 
Özel eğitim alan öğrenciler çifte telli ve step gösterisi sundu. Mutfak atölyesinde ise kurabiye, eti puf yapımı ve kardan adam yapımı yer aldı. Bir diğer etkinlik ise çocukların hayallerini süsleyen uçaklarla ilgili oldu. Mini Pilot’un kurduğu parkurda yer alan maket uçaklarla test sürüşü ardından katılanlara Mini Pilot Sertifikası verildi.
 
Etkinlikler kapsamında bir konser de gerçekleştirildi. 5 ve 25 yaş arası 40 kişiden oluşan İZOT İzmir Otizm Orkestrası ve Korosu, bir konser verdi.

Yayın Tarihi : 23.04.2016 : 15:22

Etiketler : Folkartta    Renkli    Bayram    Bölge   


Yorumlar

9081
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN