Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Hotar İzmir'de Pilav Üstü Kavurma Dağıttı

Hotar İzmir'de Pilav Üstü Kavurma Dağıttı
AK Parti İl Sosyal Politikalar Birim Başkanlığı ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığı’nca, Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Basmane Tren Garı’nda, AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Nükhet Hotar’ın katılımıyla pilav etkinliği düzenlendi. Hotar eline kepçeyi alarak kazan başında kuyruğa giren vatandaşlara pilav üstü kavurma dağıttı.

 

Düzenlenen etkinlikte AK Parti Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili  Nükhet Hotar’a, AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, AK Parti İzmir İl Sosyal Politikalar Başkanı Adnan Yılmaz, AK Parti İzmir İl Kadın Kolları Başkanı Gözde Keskin, AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcıları ve çok sayıda teşkilat mensubu eşlik etti. Konuşma yapan Hotar şöyle dedi:
 
"Bugün burada kavurma et ve pilav ikramımız var. Yaklaşık bir haftadır tüm teşkilatlarımızda, ilçelerimizde bu tür etkinlikler devam ediyor. Amacımız Kutlu Doğum Haftası münasebeti ile peygamber efendimizin güzel ahlakını, yaşantısını bir kez daha hatırlatmak ve örnek alınmasını sağlamak. Bu tür faaliyetler buna bir aracı oluyor. Onun için çok önemsiyorum."
 
Daha sonra eline kepçeyi alarak kazan başına geçen Nükhet Hotar, kuyruğa giren vatandaşlara pilav üstü et kavurma dağıttı.

Yayın Tarihi : 22.04.2016 : 17:33

Etiketler : Ak    Partili    Hotar    Pilav    Üstü    Kavurma    Dağıttı    Genel    Kanalben    Haber   


Yorumlar

9641
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN