Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Delican'dan Dündar'a Salvo

Delican'dan Dündar'a Salvo
AK Parti İzmir İl Başkanı Bülent Delican, Selçuk'ta salon iptali sonrası partisine tepki gösteren Uğur Dündar'a cevap verdi.

 

Gazeteci-Yazar Uğur Dündar’ın sunduğu ‘Halk Arenası’ programına Selçuk’ta AK Partili Belediye Başkanı Zeynel Bakıcı tarafından önce salon tesis edilip ardından iptal kararı alınmasıyla ilgili Sosyal Medya Hesabından AK Parti İl Başkanı Bülent Delican’ı hedef alan “Başımıza bir şey gelirse sorumlusu Delican’dır” söylemine karşılık Bülent Delican Sosyal Medyadaki Twitter hesabından Dündar’ı sert bir dille eleştirdi.

Delican, sırayla yazdığı mesaj yağmurunda Dündar’ı şu ifadelerle eleştirdi; “Sayın Uğur Dündar İzmir’le bağınız çok köklü, eski olabilir. Ama görüyorum ki, siz İzmir’i, İzmirlileri hiç mi hiç tanımamışsınız. Biz İzmir’de kimseyi tehdit etmez kimseyi hedef göstermeyiz. Müsterih olun. Allah’ın izniyle başınıza da bir şey gelmez. Bu kent demokrasinin, hoşgörünün şehridir. Sayın Uğur Dündar, gördüğüm kadarıyla siz eleştiri ile hakareti birbirine karıştırmaya başlamışsınız. Alt tarafı salon iptal edildi. ‘Tutuklansak da Selçuk’ta olacağız’ ifadesiyle sürece sabote etmek niye? Kusura bakmayın ama partimizin idaresindeki bir belediyeye ait salonda size ve saz arkadaşlarınıza Sayın Cumhurbaşkanımıza, hükümetimize hakaret ettirecek de değildik. Ama bir dönemin tarafsız habercisi Uğur Dündar’ın yerinde bugün tribünlere oynayan, provokatif bir örtülü siyasetçi görüyoruz ne yazık ki! Gördüğüm kadarıyla İzmir ve ilçeleri dışında program yapamıyorsunuz artık. Destek verdiğiniz partiniz gibi sahile sıkıştınız. Ama sanıyorum burada bile reyting sorununuz var ki basit bir salon iptalini provoke etme ihtiyacı içindesiniz. Yazık! Sayın Uğur Dündar İzmir ne yaptığınızın farkında .İzmir demokrasinin şehridir tamam ama İzmir uyanıktır, akıllıdır da Sayın Dündar. Gazeteci ile siyasetçiyi ‘şıp’  diye birbirinden ayırır. Siyaset yapmak istiyorsanız Sayın Dündar buyurun er meydanına...”

Yayın Tarihi : 22.04.2016 : 16:39


Yorumlar

4924
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN