Sınırsız ve kesintisiz Internet Televizyonu, Güncel Haberler: Ben TV


Coşku Tüm İlçeyi Sardı

Coşku Tüm İlçeyi Sardı
Karşıyaka Belediyesi tarafından bu yıl 24'üncü kez düzenlenen Uluslararası Çocuk Şenliği'nin coşkusu tüm ilçeyi sardı. Gösterileriyle kenti karnaval yerine çeviren misafir çocuklar, tarihi ve turistik yerleri de gezdi.

 

Karşıyaka Belediyesi'nin, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kapsamında bu yıl 24'üncü kez düzenlediği Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği büyük coşku yarattı. 7 ülke ve konuk şehir Trabzon’dan gelen misafir çocuklar, şenliğin ikinci gününde Karşıyaka İskele yanı ve Mavibahçe AVM’de gösteriler sundu. Dünya barışını kente taşıyan çocuklar gösterileriyle izleyenleri kendilerine hayran bıraktı. Üçüncü günde ise kent gezileri gerçekleştirildi. Smyrna Antik Kenti ziyaretinin ardından, Yamanlar Gençlik Kampı’nda piknik yapıldı.
 
ETKİNLİKLER SÜRÜYOR
 
24. Uluslararası Karşıyaka Çocuk Şenliği kapsamında; bugün (22 Nisan Cuma) saat 12.30’da Zübeyde Hanım Mahallesi’nde Çocuk Kütüphanesi’nin açılışı yapılacak. 14.00 itibariyle de Bostanlı Balıkçı Parkı ve Karşıyaka İskele’de alan gösterileri gerçekleştirilecek.
 
GÖRSEL ŞÖLEN
 
23 Nisan Cumartesi günü ise şenlik coşkusu zirveye çıkacak. 08.30’da yabancı çocuklar ve yerli misafirler, Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar’ı makamında ziyaret edecek. Saat 14.00’ten itibaren Mavibahçe AVM'de Final Gösterileri sergilenecek. Yabancı grupların yanı sıra Karşıyaka Belediyesi Smyrna Koreografi Topluluğu ve Karşıyaka Belediyesi Halk Dansları Topluluğu da gösterileriyle izleyenlere görsel şölen yaşatacak. 23 Nisan akşamı ayrıca, kapanış resepsiyonu gerçekleştirilecek ve misafir çocuklar 24 Nisan’da Karşıyaka’dan ayrılacak.
 
ATATÜRK HEYKELİ AÇILIYOR
 
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Atatürk’ü de unutmayan Karşıyaka Belediyesi; Atatürk ve Girne bulvarlarının kesişim noktasında, eski Lunapark yanında Ulu Önder’in heykelinin açılışını yapacak. Tören 23 Nisan Cumartesi günü saat 12.30’da gerçekleştirilecek. 

Yayın Tarihi : 22.04.2016 : 10:00


Yorumlar

2793
GÜNÜN MANŞETLERİ


VİDEO HABERLER
YAZARLARBEN TV ŞİFREMİ UNUTTUM

BEN TV'YE GİRİŞ YAPIN

BEN TV'YE ÜYE OLUN